پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۵۸۴۵
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۹
نشریه الکترونیکی ملی محیط بان با تلاش علاقمندان به محیط زیست کشور ​در فصل زمستان منتشر شد.

حمید ظهرابی، مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس با اشاره به انتشار سومین شماره فصلنامه ملی الکترونیکی «محیط بان» در فصل زمستان گفت: این شماره با همراهی تعدادی از دوستداران، محیط بانان و همچنین حمایت معاونت آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست منتشر شد.

وی خاطر نشان کرد: نشریه الکترونیکی محیط بان تلاشی است برای ثبت و انتشار تجربه ها و دانش کاربردی همه دوستداران و فعالان محیط زیست تا با بهره مندی از آن، در محیط بهتری زندگی کنیم.

مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس ابراز داشت: محیط بانان با استفاده از این بستر فراهم شده میتوانند مشکلات و دغدغه های خود را با همۀ دوستداران محیط زیستی کشور در میان بگذارند تا با همفکری و هم افزایی، مناسبترین راهکار را انتخاب کنند. بنابراین انتظار بر این است که علاقمندان به این حوزه، به ویژه محیطبانان در سراسر کشور، یاریگر فصلنامه محیطبان بوده و در تولید و تدوین مطالب اهتمام بخشند.

این مقام مسئول افزود: دوستداران طبیعت می توانند با ارسال مطالب، تجربه، خاطره و عکسهایشان به انتشار هر چه بهتر شماره های بعدی فصلنامه به ما یاری رسانند و برای حفاظت بهتر از محیط زیست سرزمینمان، در ثبت تجربه ها و انتشار آن برای عموم مردم، کوشا باشند.

با عضویت در فصلنامه محیط بان (https://mohitban1400.ir) و فرستادن مطالب خود حامی انتشار این فصلنامه باشید.​

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: