پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۵۸۴۸
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۱
معاون شهردار کرمانشاه:
گیتی آنلاین - کرمانشاه - معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه گفت: در بارندگی صبح پنجشنبه ۴۰۰ نیروی شهرداری آماده برف‌روبی هستند.
معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه گفت: در بارندگی صبح پنجشنبه ۴۰۰ نیروی شهرداری آماده برف‌روبی هستند.

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از  مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه، مهندس امیر رحیمی شامگاه امروز در جلسه ستاد بحران شهرداری کرمانشاه که در حال برگزاری است، اظهار داشت: با توجه به اعلام وضعیت نارنجی سازمان هواشناسی استان کرمانشاه در خصوص ورود جبهه هوای سنگین ناپایدار به شهر کرمانشاه و بارش برف در سطح شهر شهرداری با تمام قوا برای پاکسازی و برف روبی حین و پس از بارش برف در آماده‌باش کامل است.

وی افزود: با توجه به نوع بافت شهر کرمانشاه و اهمیت موضوع امدادرسانی و خدمات رسانی به مجموعه شهری، اولویت پاکسازی و برف روبی ابتدا با معابر درجه یک و درجه ۲ و خیابان‌های فرعی است.

معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: در این آماده باش، شهرداری کرمانشاه با توان ۱۳ خودرو برف روب، ۶ دستگاه خودرو گریدر و ۴۰ دستگاه خودروی کمپرسی در سطح شهر کرمانشاه حین و پس از بارش نزولات آسمانی مشغول عملیات برف‌روبی خواهند شد.

رحیمی گفت: در این مرحله از آماده‌باش برای عملیات برف‌روبی و پاکسازی معابر شهرداری کرمانشاه با استعداد ۴۰۰ نیروی خدماتی آمده این عملیات است.

وی افزود: با توجه به اهمیت امدادرسانی و آمادگی سازمان آتش‌نشانی در خصوص مقابله با حوادث غیرمترقبه و حریق و سهولت امدادرسانی، ۱۳ دستگاه خودروی امدادی و اطفائی سازمان آتش‌نشانی در نقاط کلیدی شهر کرمانشاه مستقر خواهند شد.

رحیمی در پایان گفت: با توجه به تمرکز شهرداری برای پاکسازی معابر درجه یک و درجه و خیابان های فرعی، شهرداری در سطح شهر اقدام به توزیع کیسه های شن و نمک می‌کند که شهروندان می‌توانند برای پاکسازی و برف روبی کوچه های فرعی و درب منازل خود استفاده نمایند.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:الهه بهاری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: