پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۵۸۵۹
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰
بهمن حاجات نیا، مدیرعامل پارک سلامت روان حاجات در پیامی ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و ولادت امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم‏

ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) دخت گرامی نبی مكرم اسلام (ص) و روز مادر و زن را به همه همكاران بويژه بانوان گرامی فعال در مراکز نگهداری پارک سلامت روان حاجات و مادریاران پرتلاش تبريک و تهنيت می گويم.

اميدوارم روح بلند حضرت فاطمه زهرا، صديقه كبري (س) دستگير و راهنمايپی همه ما و بويژه بانوان گرامی همكار باشد.

امروز توجه به شعاع نورانی حق و حقيقت كه در آينه وجود اهل بيت عليهم السلام و در راس آنها وجود مقدس حضرت زهرا(س) پرتو انداخته و به جامعه انسانی رسيده راهی مطمئن برای نيل به رستگاری است.

مقام معظم رهبری (مد ظله العالی )در خصوص مقام مادر می فرمایند:

فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) یک زن اسلامی است، زنِ در بالاترین طراز زن اسلامی، یعنی در حدّ یک رهبر، امّا همین زنی که از لحاظ فضایل و مناقب و حدّ وجودی میتوانست پیغمبر باشد، همین زن مادری میکند، همسری میکند، خانه‌داری میکند؛ ببینید اینها را باید فهمید همچنین مقام معظم رهبری در جایی دیگر می فرمایند: 
تأکید بر اینکه مسئله زن و خانواده از مسائل درجه یک کشور است، افزودند: در خصوص زن و خانواده، منابع و تعالیم اسلامیِ برجسته و متقنی وجود دارد که باید پس از تئوریزه شدن، به‌صورت نظریه های قابل استفاده، در اختیار همه قرار گیرد.

روز ولادت چنين بانوی والا مقامی كه به شايسته ترين وجه از سوی حضرت امام خمينی(ره) به عنوان روز زن و روز مادرناميده شد جهت گيری بی نقص آن امام همام را در معرفی مسير تعالی به زنان نشان می دهد.

اينجانب ضمن تبريک اين روز خجسته به همه بانوان همکار در پارک سلامت روان حاجات ، روز ولادت حضرت امام خمينی(ره) را نيز تبريک و تهنيت عرض نموده و امیداوریم ، توفيق بهره گيری از زلال معنويت حضرت صديقه (س) را بدست آورده و بکار گیریم.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: