پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۵۹۰۲
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۷
و این خواست خدا بود شهردار نجیب و تلاشگر شهرم جناب مهندس سعید فتوحی

امروز دشمنانت کمر همت بستند و بازدید تو را از مانور نیروهای اجرایی و ماشین آلات شهرداری جهت مقابله با سیلاب های احتمالی در بوق و کرنایی کردند که بیا و ببین .

 اجیر شده های طرفدار فلان شهردار شهر مجاور و بهمان شهردار در استان همجوار خیال نابودی و تخریب تو را داشتند و خدا خیال دیگری برایت داشت  .

آنان قصد داشتند چهره ی مهربان و معصوم و با ایمانت را تخریب کنند و خدا می خواست این چهره ی معصوم را به عنوان شهرداری پاکدست و خستگی ناپذیر و کوهکن به مردم شهرش معرفی کند ، خدا می‌دانست در گمنامی به سر می بری به دلیل متانت و حجب و حیایی که داری و خدا گفت چه کسی بهتر از دشمنانش که بخواهند اقتدار سعید فتوحی را به تصویر بکشند.

خدا کسانی را پای کار آورد و کرو کور و لالشان کرد تا خوبی هایت را ناخواسته تصویرسازی کنند و مارش نظامی برای اقتدارت بنوازند .

شهردار مقتدر شهرم :
خدا خواست به همگان ثابت کند چهره ی سعید فتوحی مانند دیوار کاهگلی خیس خورده ای است که کوچکترین برچسبی روی آن نمی چسبد و هر برچسبی لیز میخورد و پایین می افتد .

شهردار نجیب شهرم :
به خواهر برادریمان سوگند فیلم بازدیدت را بارها و بارها دیدم، دشمنانت ناخواسته و بطور ناخودآگاه به اقتدارت پی برده بودند و مارش نظامی آهنگ گذاری کرده بودند ولی خودمانیم عجب آهنگ و مارش نظامی بود به اقتدارت می آمد، به راه رفتن مقتدرانه و نظامی گونه ات چنان می آمد که از سر غرور بارها مشاهده کردم ، غرورم افزون شد و بر خود بالیدم و گفتم فتبارک الله احسن الخالقین.

اقتدارت نفس رقبا و دشمنانت را به شماره انداخت و چنان دست و پای خود را گم کردند که آهنگ اقتدار برایت نواختند .

به خواهر برادریمان سوگند وقتی قدم برداشتی و دستهایت را در برابر دستان پینه بسته پاکبانان شهرم بالا بردی و عرض ادب کردی به ساحت مقدسشان، دلم می خواست آنجا بودم و به رسم ادب دستان تو و پاکبانان شهر پدری مادری ام را در مقابل دوربین ها بوسه می زدم و می گفتم دستان من خبرنگار هم هست، دستان زحمتکش من هم با شماست بیائید دست روی دست هم بگذاریم و یک نفس فریاد بزنیم یاعلی و برای توسعه شهر زیبایمان خرم آباد هم پیمان شویم .

جناب مهندس سعید فتوحی 
  شهردار نام آشنای شهرم 

گامهای مقتدرانه ات نویدی خوش داشت که آمده ای با اقتدار ناجی شهرمان و کارگران و پاکبانان باشی و نگذاری پدرخوانده ای دستبردی به شهرمان بزند .

مریم نظری
مدیرمسئول و سردبیر هفته نامه چی دا
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: