پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۵۹۰۶
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۳
هشدار شدید دادستان کرمانشاه به عربده کشان:
گیتی آنلاین - کرمانشاه - در پی عربده کشی عده ای اراذل و اوباش و ایجاد مزاحمت و تخریب خودروهای مردم در میدان جمهوری در روز گذشته ، پس از دستگیری این افراد دادستان کرمانشاه از اشد مجازات و فسادی فی الارض و‌محارب برای اینگونه افراد خبر داد
به گزارش گیتی آنلاین منطقه کرمانشاه ، شهرام کرمی در جمع خبرنگاران، بااشاره به حادثه شب گذشته در یکی از خیابان های کرمانشاه، اظهار کرد: در این حادثه تعدادی اراذل و اوباش با عربده کشی و استفاده از سلاح سرد مبادرت به ایجاد اختلال در امنیت شهروندان کردند.

وی ادامه داد: طبق گزارشات نیروی انتظامی این افراد با مسدود کردن راه تردد ماشین های در حال عبور به هشت ماشین خساراتی را وارد کردند.

دادستان کرمانشاه افزود: همچنین یک بانوی باردار که در صحنه حاضر بود به علت شوک وارده از طریق اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

وی به اقدام به موقع نیروی انتظامی در این حادثه اشاره کرد و گفت: پس از ورود پلیس علیرغم مقاومت اراذل و اوباش پنج نفر از آنها دستگیر می شوند و سرکرده آنها نیز پس از فرار و کشف مخفیگاهش با پلیس درگیر می شود.

کرمی در ادامه سخنانش ضمن هشدار جدی به اراذل و اوباش و عربده کشان در کرمانشاه، اظهار کرد: برای این دسته از افراد حکم محارب و افساد فی الارض و اشد مجازات صادر خواهد شد.

وی با تاکید براینکه جای عربده کشان در کرمانشاه نیست، عنوان کرد: به اراذل و اوباش و عربده کشانی که نظم و امنیت جامعه را برهم می زنند، هیچ مماشاتی نخواهیم داشت.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: