پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۵۹۱۷
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۴
نماینده ولی فقیه در فارس:
نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: با توجه به اسناد بالادستی که در نظام داریم یک برنامه مدون برای پیشبرد بخش کشاورزی تنظیم شود و همه همت ها در سطح استان روی این برنامه متمرکز باشد تا به نتیجه خوبی برسیم.
آیت الله لطف الله دژکام در نشست با مدیران ارشد جهاد کشاورزی استان فارس، ابراز کرد: امیدواریم با برنامه ریزی و حذف بروکراتیک، کشاورزی استان فارس به وضعیت مطلوب برسد، وضعیتی که شایسته گام دومی باشد که مقام معظم رهبری مطرح فرمودند.

امام جمعه شیراز با اشاره به اینکه سند، "وحدت هدف" به ما می‌دهد و قله را مشخص می‌کند، تصریح کرد: سند می خواهد ما را به این سمت کشاند که از چند طرف دیگر نرویم.

وی با تاکید بر اینکه مدیریت بخش کشاورزی ما باید دانش بنیان شود، اظهار کرد: درکمیسیون کشاورزی آّب منابع طبیعی و محیط زیست برای این موضوع ویژه کار شود.

دژکام با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، گفت: اول برنامه ریزی داشته باشید، دوم مدیریت علمی داشته باشید و سوم جهادی کار کنید.

وی با اشاره به روایتی از اهل بیت، بیان کرد: روسا رئیس مردم ولی علما رئیس روسا هستند.

امام جمعه شیراز افزود: خط سیاسی مهم نیست فرد باید خدمتگزار باشد که اگر نباشد خائن است و اگر خدمتگزار باشد مربوط به چه گروهی است اهمیت ندارد.

نماینده ولی فقیه در استان فارس با اشاره به اینکه حسب پیمایش هایی که در سطح این استان انجام شده از نظر بروکراسی و کاغذ بازی اداری متاسفانه استان ما جزو استان های مشکل دار در سطح ملی است، به همین جهت سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف از جمله کشاورزی معطل می ماند و کسانی که می خواهند در این قسمت ها کار کنند با مشکل مواجه می‌شوند، ابرازکرد: با جدیت نسبت به افزایش بهره‌وری در محیط اداری و حل مشکل بروکراتیک اقدام شود.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: