پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۵۹۳۲
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۴
مجمع فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان امروز یک‌شنبه سوم بهمن 1400 برگزار شد و محمدرضا مظلومی به مدت ۴ سال دیگر به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد.
در این مجمع محمود خسروی‌وفا به عنوان رییس کمیته ملی پارالمپیک، فضل‌الله باقرزاده نماینده کمیته ملی المپیک، علیرضا خسروی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها، مهدی مستجاب‌الدعوه مسوول امور مجامع  فدراسیون‌های ورزشی نیز حضور داشتند.

محمدرضا مظلومی و روزبه زورقی ۲ مدعی رسیدن به کرسی ریاست فدراسیون بودند.

پیش از این، اسامی محمدرضا مظلومی (رییس پیشین فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان)، عباس صادق‌زاده (رییس هیات نابینایان و کم‌بینایان استان کرمان) و روزبه زورقی (رییس هیات نابینایان و کم‌بینایان استان البرز) به عنوان نامزدهای تاییدصلاحیت‌شده اعلام شده بودند، اما پس از تعویق انتخابات، نام صادق‌زاده از این فهرست حذف شد.

در مجمع امروز ابتدا زورقی برای ارائه برنامه پشت تریبون قرار گرفت و گفت: از پیشکسوتم محمدرضا مظلومی رخصت می‌گیرم. برای فدراسیون برنامه ویژه دارم و بخش زیادی از این برنامه به تقویت هیات‌ها برمی‌گردد.

کمیسیون‌های تخصصی با حضور فعالان ورزش نابینایی در دستور کار قرار می‌گیرد. تعامل سازنده با تشکل نابینایان اولویت من است تا بتوانم ورزش این قشر را در مسیر توسعه قرار دهم. به دنبال تحولی در ورزش و کسب میزبانی در سطح بین‌المللی هستم تا ارتباطات بین‌المللی تقویت شود.

مظلومی نیز با ارایه برنامه خود گفت: در مدت مدیریتم کارهایی انجام شد اما راضی نیستم. در بازی‌های پاراآسیایی شرکت کردیم و نتایج خوبی کسب کردیم. در پارالمپیک‌ها نیز نتایج عالی بودی و در توکیو چهار طلا و ۲ نقره کسب کردیم.
البته این شرایط مطلوب نیست اما با کمک‌های فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک باید اقدامات اساسی‌تری در ورزش این قشر انجام شود.

بعد از ارائه برنامه‌ها، رای‌گیری از اعضای مجمع شروع و در نهایت مظلومی با ۴۴ رای برای چهار سال دیگر ریاست این فدراسیون را بر عهده گرفت. زورقی چهار رای کسب کرد و یک رای هم سفید بود.

مظلومی پس از انتخاب به عنوان رییس فدراسیون اظهار داشت: از تمام اعضای مجمع تشکر می‌کنم. رای مجمع، اعتماد به نامه من بود و این یک تکلیف سنگین است، امیدوارم خدا کمک کند در دوره جدید برای توسعه و تحول ورزش این قشر گام بردارم.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: