پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۵۹۳۷
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۵
‍ رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد:
مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری بمناسبت فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) دخت نبی اکرم (ص) با حضور رضا بیرانوند رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد، سعید فتوحی شهردار مرکز استان و حجت الاسلام و المسلمین سعید بیرانوند در سالن جلسات شهرداری مرکزی برگزار شد.

رضا بیرانوند در آغاز کلام ضمن تبریک و تهنیت فرا رسیدن روز زن و مادر و بزرگداشت ولادت بانوی دو عالم فاطمه زهرا (س) ، اظهار داشت: شما بانوان ارجمند بایستی رفتار بی بی دو عالم (س) را سرلوحه کار و زندگی خود قرار دهید، جایگاه شما به عنوان بانو یک جایگاه مهم و والایی است که اخلاق خوب و نیکو جلادهنده و زیباکننده این جایگاه رفیع است، وقتی نام زن و‌ مادر به میان میآید بحث تربیت فرزند در اذهان شکل می گیرد و تا بانویی خود از اخلاق نیک و تربیت صحیح برخوردار نباشد نمی تواند فرزندان صالح و نیکویی تحویل جامعه دهد .  

رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد، تاکید کرد: از شما بانوان زحمتکش شهرداری انتظار داریم مسئولیت پذیر باشید همانگونه که تاکنون ثابت کرده اید که مسئولیت ها را به درستی انجام می دهید و از جناب فتوحی شهردار خرم آباد انتظار می رود در تقسیم پست ها و واگذاری مدیریت ها به خانم ها نیز اعتماد بیش از پیش داشته و در عرصه مدیریت ها بانوان را هم سهیم کنند .

رضا بیرانوند با بیان اینکه کارکنان شهرداری خرم آباد فاقد مسکن، رفاهیات، تفریحات و حتی کارت پرسنلی هستند، شفاف تر بیان داشت: در بحث رفاهیات، کارکنان شهرداری  با کارمندان دستگاه های دیگر فرق دارند، در شهرداری کارکنان چندین ماه حقوق نمی گیرند، فاقد رفاهیات هستند حتی ساختمانی در شمال و یا شهرهای زیارتی نظیر مشهد و قم نداریم ، بعضی از کارمندان جایگزین و پشتیبان ندارند و بایستی تمام طول سال را بدون حتی دو ساعت مرخصی بگذرانند، برخی ها از بیکاری در شهرداری زبانزد هستند و بعضی ها به دلیل اینکه آموزش نیروها در سنوات گذشته در دستور کار نبوده جایگزینی ندارند و باید در طول سال مرتب بدون یک ساعت مرخصی حاضر باشند .

  رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد که خود از بدنه شهرداری است و تجربه دور چهارم شورا را هم در کارنامه دارد و از گفته هایش پیداست دردهای شهرداری را با تمام وجود حس کرده، به نکته قابل تاملی اشاره کرد: در میان کوی ارتش، پاسداران، اساتید، بسیج، طلاب، فرهنگیان و .‌‌.. کوی شهرداری کجاست؟ چرا ما کوی شهرداری نداریم ؟ شهرداری که در تمام کشورها حرف اول را میزند و مدیریت شهر برعهده اش است چرا در خرم آباد کارکنان آن فاقد کوی و مسکن هستند؟ انتظار داریم جناب شهردار تعاونی مسکن و صندوق بازنشستگان ایجاد کنند که چند وقت دیگر کلیه کارکنان شهرداری مانند بازنشستگان سنوات گذشته با مشکل مواجه خواهند شد .

وی در پایان توصیه ای به بانوان شاغل در شهرداری خرم آباد نیز داشت: تعداد شما بانوان در شهرداری خرم آباد فراوان است و جهت جلوگیری از تضییع حقوق شما بانوان محترم، کمیته ای بنام کمیته بانوان تشکیل دهید و دو نفر را به عنوان نماینده انتخاب کنید تا هر زمان مشکلی برای بانویی بوجود آمد نمایندگان مراتب را به ما اعضای شورای اسلامی شهر و یا شهردار اطلاع دهند.

خبرنگار : مریم نظری
  
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: