پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۵۹۴۰
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۰
مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: ۷۶ هزار و ۷۲۳ نفر از شهروندان استان از ۲۸ مهرماه تاکنون در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند.
گیتی آنلاین-به نقل ازاداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان، عطاء اله اکبری اظهار داشت: بر اساس دستورالعمل های ابلاغی تا ۲۰ بهمن ماه امکان ثبت نام مجردین مرد ۲۳ تا ۴۴ سال و سایر واجدین شرایط در تمامی شهرهای استان بجز زاهدان از طریق سامانه نهضت ملی مسکن به آدرس اینترنتی ( saman.mrud.ir ) وجود دارد.

وی ادامه داد: همچنین امکان استفاده متقاضیان واجد شرایط دارای زمین (خود مالک) برای برخورداری از تسهیلات قانون نهضت ملی مسکن در شهر زاهدان ۳۵۰میلیون تومان و ۳۰۰ میلیون تومان در دیگر شهرهای استان نیز فراهم است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به استقبال خوب شهروندان استان و تعداد ثبت نام متقاضیان طرح یادشده، تامین زمین در اولویت کاری این اداره کل قرار گرفت بطوری که با پیگیری های صورت گرفته تا دو سال نخست اجرای طرح مشکل زمین در استان وجود ندارد.
   
اکبری با اشاره به مزیت های اجرای طرح نهضت ملی مسکن در سیستان و بلوچستان گفت: این طرح علاوه بر رونق اشتغال و مهار نرخ بیکاری موجبات بهبود وضعیت اقتصادی در استان به ویژه در حوزه صنعت ساختمان‌سازی را فراهم می سازد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: