پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۵۹۵۰
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۵
لوازم منزل به سیل زدگان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان لامرد رسید
محمد بذرافشان مدیر کل کمیته امداد امام خمینی ره استان فارس گفت: ۴۱۷ مددجوی تحت حمایت این نهاد که در سیل اخیر شهرستان لامرد لوازم منزلشان آسیب دیده بود صاحب لوازم جدید منزل شدند.
بذرافشان در بازدید از منازل سیل زدگان در بخش چاهورز شهرستان لامرد گفت: هزار و ۵۶۰ قلم از لوازم منازل مددجویان تحت حمیات کمیته امداد شهرستان لامرد در سیل اخیر دچار آسیب شده بود که با کمک بنیاد مستضعفان و جانبازان، اعتبارات کمیته امداد و خیرین خریداری شده است.
وی با بیان اینکه برای تهیه اجناس جدید بیش از سه میلیارد و ۷۶۰ میلیون تومان هزینه شده است افزود: کالا‌هایی شامل گاز، تلوزیون، بخاری، یخچال، فرش و ظروف آشپزخانه در اختیار آسیب دیدگان از سیل در شهرستان لامرد قرار گرفت.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان گفت: برای بازسازی منازل آسیب دیده از سیل در شهرستان لامرد نیز ستاد بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در این شهرستان فعال شده است که در خصوص مددجویان تحت حمایت امداد نیز کمک‌های بلاعوض و وام‌های مددجویی در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت تا در نزدیک‌ترین زمان منازل خود را بازسازی کنند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: