پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۵۹۵۹
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۴
فرماندار تربت جام گفت:
فرماندار تربت جام و رئیس ستاد برگزاری همایش از برگزاری همایش تقریب مذاهب در این شهرستان خبرداد و گفت: این همایش با هدف نمایش وحدت و معرفی چهره های تقریبی منطقه با حضور علمای شیعه و سنی این شهرستان و شهرهای مجاوز روز سه شنبه 5 بهمن 1400 در دانشگاه آزاد اسلامی تربت جام برگزار خواهد شد.
حسین جمشیدی با اعلام  این خبر افزود: ما در این همایش میزبان دبیر کل، مسئول اموربانوان و مشاور امور بانوان مجمع حهانی تقریب مذاهب اسلامی هستیم و تعدادی از این مهمان ها در همایش سخنرانی دارند.
وی با بیان اینکه تربت جام نماد وحدت ، همگرایی و هم افزایی تشیع و تسنن در کشور است گفت: سبقه تربت جام در وحدت باعث شده این گردهمایی در این شهرستان شکل بگیرد و ثمرات زیادی در حوزه وحدت خواهد داشت.

دبیر برگزاری همایش در این رابطه گفت:  این همایش با حضور چهره های تقریبی ، علمی تزار اول کشور شرکت دارند و در همایش به مناسبت هفته گرامی داشت مقام زن از بانوان تقریبی تجلیل خواهد شد.
حسین جامی الاحمدی افزود: در حاشیه این همایش نمایشگاه توانمندی های بانوان شهرستان در حوزه صنایع دستی برگزار خواهد شد و بازدید از مجموعه تاریخی مزار شیخ الاسلام احمد جامی از دیگر برنامه های این همایش خواهد بود.

خبرنگار: رشتی
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: