پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۵۹۷۳
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۷
در روز شنبه دوم دی ماه به مناسبت هفته هوای پاک اداره محیط زیست شهرستان مهر مراسمی با مشارکت واحد HSE پالایشگاه گاز پارسیان و مدرسه ابتدایی حافظ مهر اجرا کردند.
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مهر گفت: روز شنبه دوم دی ماه به مناسبت هفته هوای پاک اداره محیط زیست شهرستان مهر  مراسمی با مشارکت واحد HSE پالایشگاه گاز پارسیان و مدرسه ابتدایی حافظ مهر اجرا کردند.

وی افزود: این مراسم باحضور تعدادی از مسئولین شهرستان، معاونت سپاه مقاومت مهر، کارشناس واحد  HSE و تعدادی از کارکنان آن واحد، مدیر و آموزگاران و تعداد 220 نفر دانش آموز مدرسه حضور داشتند.

در این مراسم ضمن اجرای سرود هوای پاک و خواندن مقاله  توسط دانش آموزان، نمایشگاه  نقاشی با مطالب هوای پاک اجرا شد و مدیر مدرسه ضمن خوش آمد گویی به مهمانان هفته هوای پاک را گرامی داشته و بیاناتی را در خصوص محیط زیست بیان کردند. 

رییس اداره حفاظت محیط زیست مهر در خصوص هفته هوای پاک و حفظ محیط زیست و جلو گیری از آلودگی های محیط زیست بیان داشت: مناسبات های زیست محیطی برای این است که به ما انسانها حفظ هوای پاک و داشتن محیط زیست پاک را یادآور شود.

همه ی ما باید برای داشتن آب، خاک و زمین پاک دست به دست هم دهیم و حفظ محیط زیست و توجه به قوانین محیط زیست را به دانش آموزان و نسل آینده انتقال دهیم.

همچنین حاضرین از نمایشگاه نقاشی دانش آموزان بازدید بعمل آوردند و به تعداد 10 نفر دانش آموز که نقاشی آنها به عنوان برترین انتخاب شده بود هدایایی تقدیم شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: