پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۶۰۱۰
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۳
کارگاه علمی کاربردی مدیریت پیشگیری از وقوع جرم در نیرو‌های مسلح در شیراز برگزار شد.
رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان فارس در کارگاه استانی علمی و کاربردی پیشگیری از وقوع جرم سازمان قضایی فارس گفت: یک فرمانده علاوه بر آراستگی ظاهری باید باطن و سرشتی پاک و وجدانی آگاه داشته باشد.
رسول کریمی با بیان این که پیشگیری از وقوع جرم در نیرو‌های مسلح، یکی از مهمترین اهداف پیش روی سازمان قضایی است افزود: همه دستگاه‌های قضایی، امنیتی و نظارتی کشور باید تلاش خود را برای بالا بردن درصد پیشگیری از وقوع جرم نسبت به اعمال مجازات بیشتر کنند تا تعادلی میان مجازات و پیشگیری از وقوع جرم مشاهده شود.
وی گفت: با مدیریت سپاه، ارتش و نیرو‌های انتظامی در استان فارس فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی در این کارگاه دو روزه، در ۴ گروه با مدیریت پیشگیری از جرایم و آسیب‌های نوین در نیرو‌های مسلح آشنا می‌شوند.
علی پور معاون هماهنگ کننده سپاه فجر فارس نیز گفت: اقدامات پیشگیرانه در سازمان قضایی بسیار منسجم و هدفمند است و اعتقاد سازمان بر این است که استفاده به هنگام از نیروی انسانی و ساز و کار‌های حوزه پیشگیری، نیرو‌های مسلح را در رسیدن به اهداف یاری کند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: