پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۷۰۵۹
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۸
صبح امروز، به مناسبت روز درختکاری، در پارک جنگلی باش چای که محل انتقال درختان بلوار اصلی شهر رزن است، با حضور مسئولین و مردم نهال کاشته شد.
محیا حق‌وردی لو_ خبرنگار گیتی آنلاین: شهردار شهر رزن ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: به یوم  ولادت آقا امام حسین(ع) و روز درختکاری، با همکاری اداره منابع طبیعی مراسم نهال کاری را برای احیای پارک جنگلی باش چای آغاز کردیم.

احمد محمدی راستی افزود: درختان بلوار اصلی شهر رزن به دلیل اصلاح ریفیوژها به این منطقه منتقل شده است.

وی از مطلوب بودن این جابه جایی خبر داد و بیان کرد: هدف ما ترویج فرهنگ درختکاری و احیای پارک جنگلی باش چای است.

شهردار شهر رزن عنوان کرد: یکی از خواسته‌های حضرت آقا بحث حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی است که امیدواریم این پویش، آغازی برای اقدامات این چنینی باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر رزن هم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تقارن میلاد امام حسین (ع) با روز درخت کاری را به فال نیک گرفته و گفت: منطقه باش چای به دلیل تغییر اقلیم، سوء مدیریت منابع، بی توجهی و استفاده نامناسب از آب‌های زیر زمینی آسیب دیده است.

مهدی سلطانی کمال خاطرنشان کرد: خوشبختانه توانستیم در قالب پویش مردمی هر خانواده یک نهال، برنامه مفیدی برای احیا پارک جنگلی باش چای آغاز کنیم.
وی گفت: این پویش که با همراهی گسترده شهروندان رزن شکل گرفت، از فرهنگ بالا و دغدغه مندی مردم فهیم رزن نسبت به محیط زیست نشات می گیرد و انتظار می رود در کنار مدیریت شهری در حفظ و نگهداری منابع طبیعی و فضای سبز و احیای جنگل های رزن کوشا باشند.

وی ادامه داد: این نهال هایی که توسط شهرداری،  اداره منابع طبیعی و خیرین و شهروندان طبیعت دوست رزن غرس شده شناسنامه  و پلاک به یاد گذشتگان و به نام شهروندان صادر می شود.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:محیا حق وردی لو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: