پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۷۴۰۹
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۱
رییس هیات گلف کرمانشاه خبر داد :
گیتی آنلاین - کرمانشاه -رییس هیات گلف استان از راهیابی ۲نفر از گلفبازان کرمانشاهی به اردوی تیم ملی گلف خبر داد.
رییس هیات گلف استان از راهیابی ۲نفر از گلفبازان کرمانشاهی به اردوی تیم ملی گلف خبر داد.

الهام اکبری در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: پس از حضور قدرتمند دختران گلف‌باز کرمانشاهی در رقابت‌های قهرمانی کشور گلف بانوان رده سنی زیر ۱۸ سال، ۲ نفر به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

وی گفت: خانم ها فائزه استوار و نازنین ایزدپناه به مربیگری سرکار خانم فریبا جعفری بازیکنان راه یافته به اردوی تیم ملی گلف هستند که انشاالله بهار سال آینده در اردوهای تدارکاتی تیم ملی حضور خواهند داشت.

اکبری تصریح کرد: به یاری خدا در سالهای اخیر دستاوردهای ارزشمندی توسط هیات گلف استان به دست آمده است از جمله درخشش گلف بازان، کسب مدال در المپیاد های گلف و مینی گلف و مقام نخست چالش مهارتی وودبال در سطح کشور. همه این موفقیت ها در حالی است که هیچ زیرساختی در استان برای این رشته های ورزشی نداشتیم و تنها با تلاش ورزشکاران و بهره‌گیری از مربیان دلسوز و با تجربه به این عناوین دست پیدا کردیم.

رییس هیات گلف استان عنوان کرد: خوشبختانه پس از مدال آوری ورزشکاران و پیگیری‌های مکرر هیات با حمایت مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان زمینی در مجموعه ورزشی ۱۵ خرداد جهت احداث آکادمی گلف در نظر گرفته شد.

اکبری خاطرنشان کرد: آکادمی گلف استان چهار هزار متر است مشتمل بر سایت استاندارد مینی گلف، وودبال کروکت و زمین رنج گلف که فاز اول آن اجرایی شده و امیدواریم با تخصیص اعتبار مورد نیاز، به زودی شاهد افتتاح و بهره برداری از این پروژه باشیم.«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: