پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۷۶۱
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۰
امير زاهد در كانال تلگرامي خود نوشت:
گیتی آنلاین - علی اکبر صالحی صاحب قسم های جلاله می گوید: "در شرف اخذ قراردادی برای ساخت بیمارستان هسته ای بودیم که دستورات ترامپ همه چیز را خراب کرد."
 جناب صالحی چنان می گوید که دستورات ترامپ همه چیز را خراب کرد که گویی این خانه در زمان اوباما با تصویب 76 طرح ضد ایرانی در کنگره، بنای مستحکمی داشت.!

ترامپ چگونه همه چیز را خراب کرده در حالیکه به تازگی از ورای برجهای تجاری خویش پا به عرصه سیاست گذاشته و اگر تحریمی می کند بر مبنای ریلی است که اوباما برای او جانمایی کرده.!

این خانه از پای بست خراب است از آنجائیکه قهرمان_دیپلماسی کشور خشت اول را اینگونه نهاد؛ "هر توافقی بهتر از عدم توافق است."

لذا کج گذاشتن خشت اول در توافقنامه ای پر ابهام با ضعفهای_ساختاری سبب شد که تا ثریا این دیوار چنان کج برود که عایدی اش برای ملت بشود خسارت_محض ..!

آنروز که در مجلس در قامت یک مدافع تمام عیار برجام با فریادهای کوبنده قسم_جلاله می خوردید که یا ایها الناس با امضای برجام اتفاقی نمی افتد.! خراب کردید بنای فکری مردم را نسبت به دشمنی با شیطان_بزرگ ..!

حال برای مرمت این بنا بیائید و یکبار از سر صداقت و تجربه اعتراف کنید که امریکا همان شیطان بزرگ است که خمینی_بت_شکن خطرش را مکررا گوش زد می کرد.! همانی که راه رفتن بی مبنا با او می شود دلخوش کردن به نقطه_های_خیالی ...
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: