پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۸۲۵۶
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۰
یادداشت
در حالی روز قدس امسال را جشن می گیریم که رژیم صهیونیستی با کاهش انسجام داخلی، بی‌ثباتی و آشفتگی نظام سیاسی با بحران‌های اقتصادی و هرج‌ومرج، دست و پنجه نرم می کند.
گیتی آنلاین- فرشته بامری؛  امروز روز قدس است و  رژیم صهیونیستی اعلام کرده  شش گردان از نیروهای ذخیره این رژیم در طول منطقه دیوار حائل و خط تماس با کرانه باختری جایگزین نیروهای عادی شوند تا علاوه بر  ایمن سازی دیوار حائل از ورود فلسطینی‌ها به داخل «خط سبز» جلوگیری کنند.

بر اساس یک نظرسنجی که به‌تازگی توسط جنبش «پنیما» انجام‌گرفته و در وبگاه خبری «اسرائیل الیوم» منتشر شده است، 47 درصد صهیونیست‌های ساکن اراضی اشغالی، با توجه به خطراتی که بقای آن‌ها را تهدید می‌کند، نگران هستند که مبادا  فاجعه‌ای رخ دهد و موجودیت آن‌ها را در منطقه به خطر بیفتد. این تعداد که حدود نیمی از جمعیت رژیم صهیونیستی را در برمی‌گیرد، از پایان موجودیت خود در فلسطین هراس دارند.

شبکه تلویزیونی آی 24 رژیم صهیونیستی در گزارشی اعلام کرده «افزایش چشمگیر خرید سلاح در اسرائیل (فلسطین اشغالی) یک معنی دارد و آن این است که مردم اسرائیل برای تامین امنیت خود، هیچ اعتمادی به دولت ندارند. ممکن است عجیب به نظر برسد؛ در جایی که در هر خیابان آن نیروی پلیس وجود دارد، چرا باید شهروندان سلاح حمل کنند؟ نیروهای امنیتی اسرائیل برآورد می‌کنند تا 400 هزار سلاح غیرقانونی در جوامع عرب در مقایسه با 150 هزار سلاح قانونی که اسرائیلی‌ها حمل می‌کنند، وجود داشته باشد». 

اما مسئله فلسطین و روز قدس برای جمهوری اسلامی ایران یک مسئله تاکتیکی و استراتژیکی سیاسی نیست؛ یک مسئله ایمانی است

به همین دلیل بود که امروز  خیابان‌های ایران، شهرها و روستا ها مملو از آدمهایی شد  که به رسم هر ساله، نابودی اسقاطیل را فریاد و پرچم رژيم کودک کش را به آتش  کشیدند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: