پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۸۳۷۶
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۶
در گفتگو با گیتی آنلاین مطرح شد :
گیتی آنلاین - کرمانشاه - دومین نشست خبری هیات کاراته استان کرمانشاه در خصوص آخرین اخبار مرحله دوم "سومین دوره لیگ کاراته وان کشور" به میزبانی کرمانشاه و روند آماده سازی سالن ۶ هزار نفری امام خمینی(ره) و غرفه های نمایشگاه برگزار شد.
الهه فرهادی - دومین نشست خبری هیات کاراته استان کرمانشاه در خصوص آخرین اخبار مرحله دوم "سومین دوره لیگ کاراته وان کشور" به میزبانی کرمانشاه و روند آماده سازی سالن ۶ هزار نفری امام خمینی(ره) و غرفه های نمایشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین منطقه کرمانشاه ، در این نشست نایب رئیس بخش بانوان هیات کاراته استان کرمانشاه با اشاره به تجهیز و آماده سازی سالن ۶ هزار نفری امام خمینی(ره) برای میزبانی مرحله دوم "سومین دوره لیگ کاراته وان کشور" اظهارداشت: در حال حاضر و براساس آماری که بعد از بسته شدن سایت بدست آمد دو هزارو ۵۸۰ ورزشکار پسر و دختر در این مسابقات ثبت نام کرده اند.

پروین صفایی پور در خصوص حمایت ادارات استان از این رویداد بزرگ ورزشی افزود: در جلسات متعددی که با ادارات مختلف داشتیم همگی قول مساعد مبنی بر حمایت مالی و تامین تجهیزات داشتند که متاسفانه جز چند اداره از نظر تجهیزات ما را حمایت نکردند.

وی تصریح کرد: متاسفانه تا این لحظه نتوانستیم حامی مالی و اسپانسری را از جانب ادارات استان جذب کنیم و بخش خصوصی هم با توجه به اینکه این مسابقات بدلیل طولانی بودن، تعدد بازیها و خسته کنندگی پخش زنده ندارد ما را حمایت نکردند.

صفایی پور با اشاره به وضعیت اسکان ورزشکاران گفت: با رایزنی های انجام شده با ادارات مختلف همچون آموزش و پرورش، سپاه نبی اکرم(ص)، بنیاد شهید، دانشگاه‌ها و... الحمدالله اسکان ورزشکاران، هماهنگ شده و در این زمینه مشکلی نداریم.

نایب رئیس هیات کاراته استان در پاسخ به این سوال که آیا استان کرمانشاه می تواند میزبان شایسته ای برای این دوره از مسابقات باشد؟ تصریح کرد: قطعا این دوره از مسابقات می تواند یکی از خاطره انگیزترین مسابقات برای ورزشکاران در تمامی رده‌های سنی باشد.

صفایی پور افزود: با توجه به فرصت کوتاهی که برای آماده سازی این مسابقات داشتیم، اما با حرکت بسیجی همکاران و تلاش شبانه‌روزی توانستیم شرایط را برای میزبانی شایسته فراهم نماییم.

وی با اشاره به اهمیت موضوع گردشگری در برگزاری چنین مسابقاتی افزود: با رایزنی هایی که با سازمان میراث فرهنگی داشتیم مقرر شد که تمامی ورزشکاران و حتی خانواده آنها بدون ارائه کارت شناسایی بصورت نیم بهاء از مجموعه‌های تاریخی و گردشگری استان دیدن کنند.

صفایی پور گفت: مسابقات به مدت ۹ روز (۱۷ تا ۲۵ اردیبهشت ماه) طول خواهد کشید و در رقابت های مرحله قبل، از استان کرمانشاه حدود ۷۰ ورزشکار حضور داشتند که با توجه به اینکه برای این مرحله میزبان هستیم ۴۰۰ کاراته کا حضور خواهند داشت.

نایب رئیس هیات کاراته استان هزینه شرکت در مسابقات، ایاب و ذهاب، اسکان و غذا را عوامل موثر در کاهش حضور ورزشکاران استان در مسابقات قبلی که در تهران برگزار شد عنوان کرد.

صفایی پور با اشاره به میزبانی کرمانشاه در این دوره از مسابقات تصریح کرد: مزیت این دوره از مسابقات برای ورزشکاران استان این است که می توانند با نحوه برگزاری مسابقات کشوری آشنا و پس از پایان مسابقه پیش خانواده‌های خود بازگردند.

وی مزیت دیگر این مسابقات را حضور حداکثری داوران استان در این رویداد بزرگ ورزشی و کسب تجربه در عرصه ملی عنوان کرد.

نایب رئیس هیات کاراته استان در پایان اظهارداشت: هیات کاراته تعدادی غرفه با هدف معرفی و فروش سوغاتی های کرمانشاه، وسایل و تجهیزات مورد نیاز ورزشکاران و ... را با نازلترین قیمت در اختیار صنوف مختلف قرار می دهد.

خبرنگار : الهه فرهادی 
سردبیر خبر : سید محمد موسوی 


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:الهه فرهادی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: