پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۸۵۳۸
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۲
ورزشکاران هیئت ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان استان فارس در تخت جمشید پله‌نوردی کردند.
محمدرضا جعفری مسئول کمیته ورزش‌های همگانی نابینایان و کم بینایان استان فارس گفت: جمعی از ورزشکاران نابینا و کم‌بینا استان فارس به‌مناسبت هفته سلامت و در راستای پله‌نوردی جام رمضان فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم بینایان در تخت جمشید پله نوردی کردند.

محمدرضا جعفری گفت: توسعه ورزش همگانی نابینایان و کم بینایان گامی بلند در راستای حضور عزیزان نابینا و کم بینا است. 

مسئول کمیته ورزش‌های همگانی نابینایان و کم بینایان استان فارس گفت: فارس به عنوان قطب ورزش نابینایان و کم بینایان کشور اهتمام خود را  برای گسترش ورزش همگانی این عزیزان بکار بسته است و توجه به سلامت، نشاط عزیزان نابینا و کم بینا و حضور در جامعه و معرفی توانمندی‌های این طیف از عزیزان ورزشکار دارای معلولیت به آحاد مردم و ایجاد انگیزه در دیگر عزیزان دارای معلولیت گامی بلند برای حضور در جامعه است.

به مناسبت هفته سلامت و در راستای جام رمضان فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم بینایان جمعی از ورزشکاران نابینا و کم بینا در تخت جمشید پله نوردی کردند.

محمدرضا جعفری گفت: این عزیزان با شعار تحرک ، سلامتی و نشاط در تخت جمشید پله نوردی کردند تا توانمندی‌های خود را به دیگران نشان دهند‌.

محمدرضا جعفری گفت: خانم ها فلاحی ،آلهام دل خوش، زهرا فارسی، نساء زارع، مرضیه قربانی، زری شکوهی زاده، مریم مرادی، نرگس منصوری، شکیلا منصوری، آقایان سیدنیما عامری راد ،  امیر رفیع زاده و خانم جعفری حضور داشتند و بعد از برگزاری این ویژه برنامه به همه این عزیزان هدایایی از طرف هیئت ورزش‌های نابینایان و کم بینایان استان فارس اهدا شد.

مسئول کمیته ورزش های همگانی نابینایان و کم بینایان ضمن دعوت از خیرین ورزشی و مشارکت در برنامه‌های ورزشی هیئت ورزش های نابینایان و کم بینایان استان فارس گفت: تمام هزینه ها و هدایای این را خیر و عزیز خیر اندیش استاد علی اصغر احسان نیا کارآفرین و خیر ورزشی هیئت ورزش‌های نابینایان و کم بینایان پرداخت کردند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: