پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۸۵۵۵
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۶
با برگزاری انتخابات، اعضای هیات مدیره انجمن نویسندگان ،خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان فارس توسط اعضای این انجمن انتخاب شدند.
با هدف ایجاد تشکلی تخصصی به منظور تفاهم و تعاون متقابل و حمایت از حقوق مشترک انسانی، مدنی، صنفی، نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان فارس نمایندگان خود را برای تشکیل انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان فارس انتخاب کردند.

این انتخابات در حالی با حضور محمود عبدالهی  عضو‌ هیات مدیره انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان خبری و مدیر روابط عمومی کمیته ملی المپیک و فهیمه مشکی باف مدیر امور استان‌های انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی کشور در مرکز اسناد ملی فارس برگزار شد، که از چندی قبل هیات موسس با هدف راه‌اندازی این تشکل آغاز کرده بود.

پس از آنکه گزارش عملکرد هیات موسس توسط دبیر موقت این هیات در جمع اعضا قرائت شد، عضو‌ هیات مدیره انجمن ورزشی نویسان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی کشور، با اشاره به نقش رسانه و اهالی رسانه در توسعه ورزش کشور گفت: تعامل و همکاری اصولی با سازمان‌ها و نهادهای ورزشی کشور می‌تواند یکی از چشم اندازهای این انجمن با هدف توسعه نرم‌افزاری ورزش در استان فارس باشد.

محمود عبدالهی افزود: این انجمن محلی برای تبادل افکار با شیوه‌های مناسب رسانه‌ای برای ارتقاء فرهنگ ورزشی در کشور است.

وی با اشاره به ظرفیت‌های منحصر بفرد استان فارس در حوزه ورزش ابراز امیدواری کرد، تشکیل این انجمن در فارس سرآغاز اتفاقاتی خوب برای ورزش این استان پهناور باشد.

اما پس برگزاری انتخابات و شمارش آراء قاسم محمدی و محمدجواد شلتوک کار هر کدام با 27 رای، حسین امیری با 26، امین عطایی با 24، مهدی راکعی با 23، نجمه جعفری با 23 و وحید پارسایی با 20 رای به عنوان نمایندگان نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان فارس انتخاب و معرفی شدند.

همچنین بر اساس آرای ماخوده منوچهر اسدی پویا و فریدون رئیسی نیز به عنوان اعضای علی البدل هیات مدیره این انجمن انتخاب شدند.

با رای اعضای انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان خبری فارس سمیه یگانه نیز به عنوان بازرس هیات مدیره این انجمن انتخاب و معرفی شد.

گفتنی است انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی یک انجمن تخصصی است که وابسته به هیچ سازمان، حزب و یا گروه خاصی نبوده و با اهدافی توسعه محور در حوزه ورزش از جمله ارتباط و بسط همکاری و احترام متقابل با اتحادیه و انجمن‌های بین المللی نظیر انجمن بین‌المللی ورزشی نویسان (A.I.P.S ،اتحادیه ورزشی نویسان آسیا(A.S.P.U)و... تشکیل شده است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: