پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۸۶۱۳
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۰
رئیس پلیس فتا استان گفت: خواهر شوهری که به قصد انتقام، اقدام به انتشار تصاویر خصوصی عروس خانواده شان در فضای مجازی کرده بود شناسایی شد.

سرهنگ "مرتضی ابوطالبی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار کرد: خانمی با در دست داشتن مرجوعه قضائی به پلیس فتا مراجعه از انتشار تصاویر خصوصی اش در فضای مجازی اعلام شکایت کرد که بررسی موضوع  در دستور کار پلیس قرار گرفت. 
وی افزود: کارشناسان پلیس فتا با انجام تحقیقات فنی و تخصصی و با بررسی های به عمل آمده، متهم را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی، او را در یزد دستگیر کردند. 
سرهنگ ابوطالبی ادامه داد: متهم که "خواهرشوهر" شاکی بود در ابتدا منکر هرگونه اتهامی شد؛ اما در ادامه با مواجه با مدارک و ادله جرم؛ به انتشار تصاویر خصوصی عروسشان در فضای مجازی اعتراف کرد. 
رئیس پلیس فتا استان یزد گفت: متهم قصد خود را از این عمل، انتقام گیری از عروس خانواده به دلیل اختلافات شخصی و خانوادگی و تخریب شخصیت اجتماعی زن برادر خود بیان کرد. 
ابوطالبی یادآور شد: برابر ماده 17 قانون جرائم رایانه‌ای هر کس به وسیله سامانه‌های رایانه‌ای یا مخابراتی صوت یا تصویر یا فیلم خصوصی یا خانوادگی یا اسرار دیگری را بدون رضایت او جز در موارد قانونی منتشر کند یا دسترس دیگران قرار دهد، به نحوی که منجر به ضرر یا عرفاً موجب هتک حیثیت او شود، به حبس یا جزای نقدی یا هر دو مجازات محکوم خواهدشد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: