پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۸۶۴۷
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۳:۴۹
در جهت حمایت از سرمایه‌گذار بومی برگزار شد
فارس_ جلسه هم اندیشی در خصوص رفع موانع راه‌اندازی جایگاه CNG منطقه گله‌دار با حمزه محمدی فرماندار شهرستان مهر و اسماعیل شمسی مسئول دفتر نماینده مردم شهرستان‌های مهر و لامرد در مجلس شورای اسلامی اتفاق افتاد.
در این جلسات که تنی چند از اصحاب رسانه و معتمدین و اهالی منطقه گله دار و سرمایه گذار جایگاه CNG منطقه گله دار (احمدی) حضور داشتند در دو جلسه مجزا در محل فرمانداری مُهر و دفتر دکتر سیدموسی موسوی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در خصوص چگونگی اجرای خط تغذیه CNG با فشار ١٧ بار و راه اندازی خط انتقال برق جایگاه رایزنی و تبادل نظر گردید. 

در این جلسه محمدی فرماندار شهرستان مُهر طی تماسی با مدیر اداره برق شهرستان مُهر خواهان تسریع در انجام این مهم گردیدند و همچنین در اجرای خط تغذیه تا حصول نتیجه نهایی قول مساعد و پیگیری لازم را دادند.

همچنین اسماعیل شمسی مسئول دفتر نماینده مردم شهرستان های مهر و لامرد در مجلس شورای اسلامی عنوان داشتند که در جهت حمایت از سرمایه گذار این طرح از انجام هیچ کوششی از مجاری قانونی دریغ نخواهند داشت.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: