پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۸۶۷۳
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۸
مدیر مخابرات منطقه لرستان در پیامی فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه ( روز جهانی ارتباطات و مخابرات و همچنین روز ملی روابط عمومی) را گرامی داشت.در پیام دکتر شمسی فر مدیر مخابرات منطقه لرستان آمده است:

۱۷ مه هر سال برابر با ۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و مخابرات است، هدف اصلی این روز جهانی، تاکید روی اهمیت ارتباط و چگونگی انتقال اطلاعات در سراسر جهان است. همچنین هدف آن افزایش آگاهی و چگونگی انتقال اطلاعات مهم در زندگی ماست که ارتقا تکنولوژی‌ها را در هر زمینه‌ای تحریک می‌کند.

در همین راستا و هم صدا با اتحادیه جهانی مخابرات، به پشتوانه شعار « فناوری های دیجیتالی، در خدمت سالمندان و تندرستی دردوره سالمندی » به عنوان موضوع برگزیده امسال itu به مناسبت گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی ؛ مخابرات منطقه لرستان  نیز برنامه های خود را بر روی این موضوع متمرکز ساخته و می کوشد با بروز و ظهورفناوری های ارتباطی و مخابراتی گسترده ، بهترین هدف برای برنامه ریزی و تحقق این شعار را اجرا کند.

از سوی دیگر، گرامی داشت ۲۷ اردیبهشت ماه به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای ارتباطات و روابط عمومی است. حرفه روابط‌عمومی‌ در عصر کنونی همزمان با پیشرفت تکنولوژی های الکترونیکی ارتباطی، وارد دوره ای جدید شده که می توان آن را روابط‌عمومی‌ نوین نامید؛ دوره ای که سرعت و زمان انتشار اطلاعات در آن حرف اول را می زند.

امروزه نقش روابط عمومی ها در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و استراتژیک یک سازمان نقشی قابل توجه است. نقش روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی برای فعالیتهای حرفه ای، علمی و الکترونیکی،‌ از مشخصه های جدید روابط عمومی در عصر ارتباطات است.
اطلاع رسانی، ضرورت انکار ناپذیرروابط‌عمومی‌ است اما صداقت و امانت داری در انتقال و انعکاس اخبار یکی از مهمترین شاخص ها و ویژگیهای روابط‌عمومی‌ های کارآمد و موفق محسوب می شود.

در پایان به مناسبت فرارسیدن روز روابط عمومی فرصت را مغتنم شمرده، این روز را گرامی و به تمامی فعالان این عرصه علی الخصوص همکارانم در مخابرات منطقه لرستان تبریک عرض نموده  و در شرایط حاضر لازم است مهم ترین وظیفه روابط عمومی، یعنی جهاد تبیین را با هدف بازنمایی حقیقی چالش های اصلی حوزه مخابرات به مردم و مسئولین و حل این چالش ها را به نحو احسن انجام دهد.
امیدوارم با همت وعزم راسخ شاهد استمرار خدمت رسانی خالصانه به مردم باشیم.

نبی اله شمسی فر
مدیر مخابرات منطقه لرستان
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: