پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۸۶۷۸
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۲:۴۹
فرمانده انتظامی مهر از کشف 4 هزار و 362 قوطی روغن مایع احتکار در آن شهرستان خبر داد.
سرهنگ بهادر رزمجويی در تشریح جزئیات اين خبر بیان داشت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و مقابله با پدیده شوم احتکار و همچنین مبارزه بی امان و مقتدرانه با برهم زنندگان امنیت و نظم اقتصادی، ماموران پلیس امنيت عمومی این فرماندهی از خبری مبنی بر احتکار کالاهای اساسی و مصرفی در انباری در اين شهرستان مطلع و بررسی موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران انتظامی پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن انبار 4 هزار و 362 قوطی روغن مایع خوراکی احتکار را کشف کردند. 

فرمانده انتظامی شهرستان مهر با اشاره به اینکه مالک كالاها برای سير مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد، گفت: كارشناسان ارزش روغن‌های احتكار را 5 میلیارد و230 میلیون ریال (با در نظر گرفتن نرخنامه جدید) برآورد كرده‌اند.

سرهنگ رزمجويی، با بيان اينكه برابر دستور مقام قضائی مقرر شد اموال کشف شده با قیمت مصوب در بین شهروندان توزیع شود، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز موضوع را از طریق تلفن 110 به پلیس گزارش كنند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: