پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۸۶۹۱
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۴
17 مه روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاع‌رسانی است و موضوعی که امسال برای آن انتخاب شده "فناوری های دیجیتال برای سالمندان و سالمندی سالم" است. 

17 مه روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاع‌رسانی است و موضوعی که امسال برای آن انتخاب شده "فناوری های دیجیتال برای سالمندان و سالمندی سالم" است. در سال‌های اخیر، بسیاری از مناطق در چین فعالانه به دسترسی سالمندان و استفاده آنان از فناوری کرده اند تا سالمندان بتوانند از «شکاف دیجیتال» عبور کنند و از زندگی راحت‌تری در دوران سالمندی لذت ببرند.

یک فرد سالمند با کمک پرستار یک مرکز خدمات مراقبت از سالمندان در چونگ چینگ، استفاده از "تخت بیمارستان هوشمند" را تجربه می کند.

در یک ساختمان مسکونی در شانگهای ، یک مرد 80 ساله خدمات "خودرو با یک کلیک" را روی صفحه نمایش هوشمند برای کمک به سالمندان تجربه می کند.

در استان آن‌هویی در مرکز چین، یک دستبند هوشمند را برای مادربزرگ «شو» می‌بندد که بتواند زنگ هشدار، تماس صوتی، مکان یابی و نظارت بر سلامت را برای او انجام دهد.

در سال های اخیر، چین تدابیر "رفاه عمومی هوشمند برای سالمندان" را در بسیاری از مناطق راه اندازی کرده است و یک داوطلب نحوه استفاده از تلفن های هوشمند را به سالمندان آموزش می دهد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: