پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۴۸۷۱
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۵
نماینده مردم اردستان در مجلس:
نماینده مردم شهرستان اردستان و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: توجه ما بر قدرت درونی خودمان است و مسئولان باید آن را قدر بدانند و به هر شکل ممکن در صدد برقراری رابطه با آمریکا نباشند.

حجت الاسلام سید صادق طباطبایی نژاد ظهر امروز در سخنرانی ۲۲بهمن در مسجد موسی بن جعفر علیه السلام  اردستان با بیان اینکه حضور مردم در صحنه های مختلف یک ثروت است که باید قدر ان را دانست اظهار کرد: استعداد، توانایی و تصمیم گیری که در کشور ما رقم می خورد در هیچکدام یک از کشورهای منطقه وجود ندارد.

طباطبایی بابیان اینکه آمریکایی ها در برجام صادق نیستند تصریح کرد: تصمیم با خودمان است که اگر نیاز بود آن را برهم بزنیم.

وی به دو انتخابات پیش رو در سال آینده اشاره کرد و گفت: به تعداد سالهای انقلاب انتخابات برگزار شده است که این اقتدار نظام را می رساند.

نماینده مردم شهرستان اردستان در مجلس با بیان اینکه در سال ۸۸افرادی این اصول انقلاب را زیر پا گذاشتند تصریح کرد: این افراد بااعتبار نظام اعتبار پیدا کرده و وارد عرصه شدند ولی از قوانین تخطی کردند و کمتر کسی اینکونه خیانتی را بعد از انقلاب انجام داده است.

طباطبایی با بیان اینکه کسانی که در انتخابات تخطی کردند واقعا فتنه گرهستند تصریح کرد: ما آنها را دور می کنیم و این روش دین ماست افرادی که قانون را دور زدن دیگر جایی ندارند.

طباطبایی تصریح کرد: جمهوری اسلامی با حکومت مردم بر مردم و تنفیذ حکم مقام معظم رهبری صورت می گیرد، لذا کسی را که دلسوز نظام باشد  برای رییس جمهوری انتخاب کنید.


 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: