پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۸۷۳۶
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۶
مدیر جهاد کشاورزی کاشمر در نشست با دهیاران و شوراهای اسلامی این شهرستان گفت: دهیاران و شوراهای اسلامی حلقه اتصال بین مردم و مسئولان هستند و با ایجاد انگیزه بین آنها می توان شاهد رشد و توسعه روستاها باشیم.
گیتی آنلاین، مجمد شجعی اظهار کرد: باید همه تلاش کنیم از داشته های خودمان که به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران ایجاد شده به خوبی نگهداری و بهره برداری کنیم و در حفظ و ارتقاء این داشته ها کوشا باشیم.

وی با بیان اینکه تا کنون اقدامات خوبی در بخش کشاورزی از سوی ادارات و نهادهای مرتبط انجام شده است، افزود:دهیاران و شوراهای اسلامی حلقه اتصال بین مردم و مسئولان هستند و با ایجاد انگیزه بین آنها می توان شاهد رشد و توسعه روستاها باشیم.

شجعی بیان کرد: کلیه زیرساخت های لازم در روستاها و پیگیری و رفع مشکلات مردم باید فراهم شود و از دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها درخواست داریم بحث اقناع سازی و اطلاع رسانی صحیح در خصوص مزیت های اجرای طرح هدفمند سازی نظام یارانه ای کالاهای اساسی را در دستور کار خود قرار دهند.

مدیر جهاد کشاورزی کاشمر مطرح کرد: با توجه به اینکه معیشت بسیاری از روستائیان منطقه وابسته به کشاورزی و دامداری است دهیاران و شوراهای اسلامی باید توجه ویژه ای به حفظ منابع طبیعی و خصوصا منابع آبی داشته باشند زیرا از بین رفتن این منابع مستقیم اقتصاد و معیشت خانوارهای روستایی را هدف قرار می دهد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: