پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۸۷۴۵
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۴:۱۶
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از علاقه مندی هیات‌های تجاری اقلیم کردستان عراق به خرید محصولات لبنی تولیدی این استان خبر داد.
مجتبی دهقان‌پور در حاشیه نشست مشترک با هیات تجاری اقلیم کردستان عراق گفت: با توجه به مزیت‌های استان فارس در تولید شیر و محصولات لبنی، هیات کردستانی تمایل دارند این محصولات را از ایران خریداری کنند.

او با تاکید بر اینکه اطمینان خاطر را می دهیم که محصولات مان با بالاترین کیفیت است و  پایین ترین بار میکروبی شیر خام را داریم، افزود: استانداردهای محصولات ما فراتر از آن استانداردهایی است که مورد نظر اقلیم کردستان است؛ آمادگی داریم که در قالب این دیدار یک تفاهم نامه ای را با طرف مقابل امضا کنیم و از ظرفیت بخش خصوصی برای بازاریابی و صادرات محصولات شیر و لبنی استفاده کنیم.

دهقان‌پور با اشاره به اینکه استان فارس در تولید شیر رتبه چهارم کشور را دارا است، تصریح کرد: علاوه بر تامین احتیاجات داخل کشور امکان صادرات شیر را هم داریم. 

وی با با بیان اینکه آماده استفاده از تمام ظرفیت های تولیدی برای ایجاد ارتباط متقابل هستیم، اظهار کرد: ما منتظر اعلام نیازهای گروه های تجاری هستیم تا این سفر منتج به یک ارتباط سودمند و تبادل اقتصادی دو جانبه شود.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: