پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۸۷۴۶
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۴:۱۸
مدیر زیرساخت ایمیدرو در بازدید از منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان گفت: به‌زودی اسکله شماره ۷ و ۸ منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان به بهره‌برداری می‌رسد.
منیژه غلامرضایی، مدیر زیرساخت ایمیدرو به همراه اعضاء هیئت مدیره منطقه ویژه اقتصادی پارسیان از پروژه‌های زیرساختی، عمرانی و بندری این منطقه بازدید کردند.

منیژه غلامرضایی مدیر زیرساخت سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در بازدید یک روزه خود از پروژه‌های زیرساختی، عمرانی و بندری این منطقه با بیان اینکه منطقه ویژه اقتصادی پارسیان سال گذشته از پیشرفت بسیار خوبی در پروژه‌های زیر ساختی بهرمند بوده است افزود: زیرساخت‌های مورد نیاز سرمایه‌گذاری همزمان با پروژه‌هایی که در حال اجراست تامین می‌شود، و احداث جاده‌های دسترسی و زیرساخت‌های مورد نیاز سرمایه‌گذاران از جمله آب و برق هم در دستور کار منطقه وجود دارد که به خوبی در حال پیشرفت و انجام است.

مدیر زیرساخت ایمیدرو افزود: اسکله شماره ۵ بندر پارسیان سال گذشته به بهره‌برداری رسید و اسکله‌های ۷ و ۸، هم اکنون آماده بهره‌برداریست که در سال جاری با حضور ریاست محترم جمهور  افتتاح و بهره‌برداری از آن به صورت رسمی آغاز خواهد شد.

غلامرضایی در ادامه بازدید خود افزود: تا کنون بالغ بر ۷۰۰ هزار تن صادرات و ۷۰ هزار تن واردات از این اسکله‌ها صورت گرفته است که نشان از روند پیشرفت بسیار خوب منطقه ویژه اقتصادی پارسیان است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: