پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۸۷۵۶
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۱
وزیر راه و شهرسازی
وزیر راه و شهرسازی گفت: این پروژه به هر دلیلی سال‌ها است متوقف شده است،که برای از سرگیری تونل و پروژه باید جلسه‌ای جهت تعیین تکلیف ادامه کار با بنیادتعاون ناجا برگزار شود، بالاخره باید معلوم شود که این پروژه را ادامه می‌دهند یا رغبت ندارند که بنظر می‌رسد با شرایط فعلی تمایل به ادامه ی پروژه را ندارند.
به گزارش گیتی آنلاین از ارومیه، وزیر راه و شهرسازی طی بازدید از قطعه ۳ آزادراه ارومیه تبریز در جمع خبرنگاران گفت: این پروژه به هر دلیلی سالهاست متوقف شده است،که برای از سرگیری تونل و پروژه باید جلسه‌ای جهت تعیین تکلیف ادامه کار با بنیاد تعاون ناجا برگزار شود، بالاخره باید معلوم شود که این پروژه را ادامه می‌دهند یا رغبت ندارند که به نظر می‌رسد با شرایط فعلی تمایل به ادامه  پروژه را ندارند.
 
وی افزود: در صورت قطع همکاری باید تسویه حساب انجام شود و روش های دیگری را در نظر بگیریم، این بازدید بسیار تعیین کننده بود که توانستیم آخرین وضعیت را از نزدیکتر ببینیم و نیاز و خواسته مردم را لمس کنیم.

قاسمی تصریح کرد: به زودی جلسه ویژه  این پروژه را در تهران برگزار خواهیم کرد، از استان‌های آذربایجان شرقی و غربی هر دو را دعوت می‌کنیم بالاخره این آزادراه باید تکلیفش معلو‌م شود البته بخشی از آن فراخوان داد شده است.

وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: آزادراه ردیف معلوم و مشخصی دارد و بخشی از آن نیز مربوط به سرمایه‌گذاری است و تا این لحظه بیش از ۸۰ درصد از سهم کار انجام شده متعلق به دولت است.اما تا زمانی که پروژه این‌گونه بلاتکیف باشد نمی‌توان نظر قطعی در خصوص اعتبار مورد نیاز داد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: