پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۸۸۲۳
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۴
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف ۵۹ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک از یک دستگاه خودروی ساینا در محور یاسوج به اصفهان خبر داد.
کشف بیش از ۵۹ کیلو تریاک در یاسوج 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف ۵۹ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک از یک دستگاه خودروی ساینا در محور یاسوج به اصفهان خبر داد. 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "ایرج بختیاری" اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله ای مواد مخدر در محورهای مواصلاتی استان موضوع ضمن هماهنگی با مرجع قضائی بصورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت. 

وی افزود: مأموران حین انجام ایست و بازرسی در محور یاسوج به اصفهان به یک دستگاه ساینا مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

بختیاری تصریح کرد: مأموران در بازرسی از خودروی مذکور ۵۹ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در آن جاسازی شده بود کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشاره به اینکه ۲ نفر در این راستا دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد، خاطرنشان کرد: مبارزه بی امان پلیس با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر در دستور کار بوده و شهروندان می توانند اخبار و اطلاعات خود را با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: