پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۸۸۸۵
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۷
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان بیان کرد : در راستای برگزاری گشت های مشترک به منظور بازرسی از انبارهای سطح شهرستان زاهدان، پرونده تخلفاتی برای یکی از شرکت های پخش تشکیل شد.
گیتی آنلاین-موسی عباس زاده محمودی در این خصوص افزود : با بررسی بعمل آمده مقادیر قابل توجهی سویا با ارزش 5 میلیارد و 54 میلیون ریال در انبارهای این شرکت درحالی مشاهده شد که هیچ اقدامی در راستای ثبت در سامانه جامع انبارها صورت نگرفته بود.


 وی تصریح کرد: در همین راستا پرونده به یکی از شعب تعزیرات حکومتی در مرکز استان ارجاع تا برابر مقررات و با فوریت نسبت به رسیدگی اقدام و رأی صادر شود.

 مدیرکل تعزیرات حکومتی استان در پایان گفت: با تلاش ها و اقدامات مستمر دستگاه های نظارتی از جمله اداره اطلاعات، بسیج، جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت  اقدامات موثری صورت گرفته است و این هشدار را به محتکرین و قاچاقچیان می دهیم که برخورد ها در تعزیرات حکومتی بدون اغماض خواهد بود.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: