پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۸۸۸۷
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۸
در چهار بخش: فیلم مستند، مجموعه مستند، عکس مستند و مستندنگاری؛
ششمین جشنواره تلویزیونی "مستند" با اعلام فراخوان در چهار بخش: فیلم مستند، مجموعه مستند، عکس مستند و مستندنگاری آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره تلویزیونی "مستند"، ششمین دوره این رویداد در چهار بخش برگزار خواهد شد که فراخوان آن امروز سه شنبه، سوم خرداد ماه منتشر می‌شود.

شرکت‌کنندگان تا ۲۰ تیر ماه فرصت دارند تا در سایت جشنواره ثبت‌نام کرده و آثار خود را ارسال کنند. 

در بخش فیلم مستند، مستندسازان سراسر کشور باید آثار تولیدی خود از سال ۱۳۹۸ به بعد را ارسال کنند. همچون دوره‌های گذشته این جشنواره، عکاسان فعال در حوزه عکاسی مستند نیز می‌توانند با ارسال آثار خود در این رویداد ملی شرکت کنند.

در بخش مستندنگاری امسال نیز جشنواره پذیرای گزارش‌های مستند خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و فعالان رسانه‌ای خواهد بود. 

در ششمین جشنواره تلویزیونی "مستند" برای اولین بار، مجموعه مستندها نیز می‌توانند شرکت کرده و به رقابت با دیگر مجموعه‌ها بپردازند. همچنین حق پخش و جوایز تمامی بخش‌های این دوره از جشنواره افزایش قابل توجهی داشته است. 

بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان برای مطالعه فراخوان، ثبت‌نام در جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی www.festdoctv.com و یا پیج آن در شبکه‌های اجتماعی به آدرس festdoctv.ir@ مراجعه کنند. 

به گزارش ششمین جشنواره تلویزیونی "مستند" شهریور ماه ۱۴۰۱ به دبیری محسن یزدی، مدیر شبکه مستند سیما برگزار می‌شود. 

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: