پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۸۸۸۸
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۶
روایتی از «زن و هنر» در یک رویداد هنری؛
همخوانی هنری-فرهنگی هنرمندان ایرانی و ایتالیایی در ویچنزا ایتالیا در قالب یک نمایشگاه نقاشی از روز سه شبه آغاز به فعالیت خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی رویداد، موسسه هنری سکو با همکاری موسسه آموزش عالیAntonio Canova و‌ موزه MIIT میزبانی همخوانی هنری-فرهنگی هنرمندان ایرانی و ایتالیایی در ویچنزا ایتالیا (Palazzo Bonin Longare Vicenza) که یکی از باشکوه ترین بناهای تاریخی و قصری از لحاظ معماری در این کشور می باشد، را برعهده دارند.

محوریت این رویداد هنری که باحضور 12 هنرمند از ایران برگزار می‌شود، «زن و هنر» بوده و در کنار این رویداد هنری جلسات مطلعاتی مشترکی بین برخی از دانشجویان موسسه آموزش عالی Antonio Canova و برگزار کننده نمایشگاه برگزار می‌شود که موضوعیت آن‌ها مرتبط با جهان فرهنگی و هنری می‌باشد.

در این رویداد 24 اثر به نمایش عموم گذاشته خواهد شد، که 12 اثر از کشور ایران و 12 اثر از کشور ایتالیا خواهد بود.

صدف کباری، فرحناز اولیایی، شیرین معیا، ثمینه عامل سیاح، فوژان فرهود، نیلوفر راست گفتار، شهرزاد طاهری، سارا اصلان بیگی ، سونیچکا بهروزفر، روحا دباغیان، مهدیس سینکی و کیمیا یاری 12 هنرمند انتخاب شده از سوی موسسه هنری سکو برای شرکت در این رویداد بین المللی می‌باشند.

این نمایشگاه ۲۴ تا ۲۶ می (۳ الی ۵ خردادماه) میزبان هنرمندان و هنر دوستان خواهد بود.


خبرنگار گیتی آنلاین: نگار امیری

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: