پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۸۹۰۰
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۵۵
نخستین نمایشگاه تولید دانش بنیان کشور در شیراز برگزار می شود.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: نخستین نمایشگاه تولید ایرانی دانش بنیان در کشور به میزبانی شیراز برگزار خواهد شد.
فرهادی افزود: تولیدکنندگان دانش‌بنیان با تلفیق دانش و تولید و استفاده‌ موثر از آن در ارتقای کمی و کیفی محصولات، رشد فنی، بهره برداری بهینه از منابع و افزایش بهره وری گام بزرگی در مسیر رشد و توسعه تولید، صنعت و دستیابی به تولید دانش بنیان بر می دارند.
او با بیان اینکه اقتصاد و تولید دانش بنیان نقش مستقیم در رشد و بهره وری و افزایش تولید ناخالص داخلی دارد، ادامه داد: با توجه به نقش بهره‌وری در رشد اقتصادی و توسعه پایدار و تاثیر دانش بر افزایش تولیدات و تکامل و پیشرفت صنایع، ظرفیت صنعت نمایشگاهی را به عنوان پیشران اقتصاد و تجارت کشور جهت شناسایی و معرفی دستاوردها و برترین های حوزه های تولید و صنعت به میدان آورده ایم.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی تصریح کرد: نخستین نمایشگاه تولید دانش بنیان با عنوان"تولید ایرانی، دانش بنیان"، از روز 31 خرداد ماه تا سوم تیر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس برگزار خواهد شد.
فرهادی گفت: در این نمایشگاه برترین های صنایع بزرگ و کوچک با مرکزیت دانش بنیان ها حاضر و ضمن فراهم شدن بستر ارتباط و تبادل اطلاعات و تجربیات و آشنایی با توانمندی یکیدیگر، نسبت به طرح نیازها و انعقاد تفاهم نامه و قرار داد اقدام خواهند کرد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس با بیان اینکه در همه نمایشگاه های امسال استان فارس شرکت های دانش بنیان حضور خواهند داشت، گفت: حضور شرکت های دانش بنیان در کنار تولید کنندگان و صنعتگران و تعامل و هم افزایی آنها و همچنین حمایت متولیان می تواند منجر به انعقاد قرار داد و تفاهم نامه هایی شود که نتیجه آن پویایی اقتصاد کشور خواهد بود.
او بیان کرد: در این نمایشگاه دستاوردها و نیازهای صنایع محتلف از جمله نفت وگاز، ماشین آلات کشاورزی و صنایع غذایی، صنایع فلزی وشیمیایی، تجهیزات پزشکی و پیراپزشکی، صنایع برق و الکترونیک، صنایع مخابرات و فناوری اطلاعات و صنایع خودرو و لوازم خانگی ارائه و از طریق جلسات کارشناسی، کارگاه های آموزشی برای تحقق اهداف تعریف شده تلاش خواهد شد.
فرهادی گفت:
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس افزود: این رویداد ارزشمند علمی-تخصصی با هم افزایی و حضور و حمایت بخش های محتلف دولتی و خصوصی از جمله مقام عالی استان و معاونت اقتصادی استانداری، سازمان صمت، جهاد کشاورزی، دانشگاه علوم پزشکی،پارک علم و فناوری،اتاق بازرگانی،شرکت توزیع برق،صندوق حمایت از دانش بنیان ها،شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، دانشگاه شیراز،صنایع الکترونیک و بنیاد نخبگان برگزار خواهد شد
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: