پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۸۹۱۷
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۰
معاون قضایی رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب کرمان گفت: دندانپزشک کرمانی که به منظور پیگیری امور حقوقی خود به دادگستری مراجعه کرده بود، با نیت خیرخواهانه بدهی جوان ۲۷ ساله کرمانی که توان پرداخت نداشت را تقبل و از ورود او به زندان جلوگیری کرد.

گیتی انلاین-به نقل از میزان،  مجید رستمی اظهارکرد: دندانپزشک کرمانی که به منظور پیگیری امور حقوقی خود به دادگستری مراجعه کرده بود، با مشاهده جوانی که به دلیل ناتوانی در پرداخت بدهی، در حال انتقال به زندان بود، با نیت خیرخواهانه پرداخت بدهی وی را تقبل و از ورود او به زندان جلوگیری کرد.

وی افزود: این جوان ۲۷ ساله کرمانی به دلیل تصادف به پرداخت خسارت محکوم شده بود که به دلیل ناتوانی در پرداخت خسارت، صبح امروز با اجرای رای در آستانه ورود به زندان بود که خوشبختانه با همت دندانپزشک کرمانی آزاد شد.

معاون قضایی رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب کرمان با تقدیر از نگاه خیر این پزشک کرمانی و با اشاره به این مطلب که متهم این پرونده فاقد سابقه کیفری بوده است، خاطرنشان کرد: صبح امروز با مشاهده و رسیدگی به این پرونده همواره دغدغه کمک به این جوان و جلوگیری از ورود وی به زندان مطرح بود که با همت این پزشک خیرخواه، این مهم محقق شد.

وی تصریح کرد: این پزشک اخلاق مدار کرمانی به شکرانه گره گشایی از مشکل خود در دستگاه قضایی و رضایت از نحوه ارائه خدمات قضایی و برخورد مناسب قضات و کارمندان، قصد کمک را در ذهن داشته که با مشاهده این جوان، نیت خیر خود را اجرایی کرد و به یقین این اقدامات خیر، از سوی خداوند متعال اجر دنیوی و اخروی خواهد داشت.

رستمی بیان کرد: افراد خیرخواه و خیران برای کمک به آزادی زندانیان و نیز جلوگیری از ورود محکومان پرونده ها می توانند با مراجعه به واحدهای اجرای احکام نسبت به کمک به این محکومان اقدام نمایند زیرا با ورود این افراد به زندان، روندهای قضایی برای آزادی آنها طولانی تر خواهد بود.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: