پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۸۹۵۴
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۳
با حضور مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری، نخستین دفتر حمایت از حقوق کودکان، زنان و خانواده دادگستری چابهار افتتاح شد.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین- مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری با هدف افتتاح نخستین دفتر حمایت از حقوق کودکان، زنان و خانواده دادگستری چابهار  به همراه مدیردفتر حمایت از حقوق،کودکان، زنان و خانواده دادگستری به این شهرستان سفر کرد.

زهرا ابراهیمی با اشاره به راه اندازی این دفاتر در شهرستان های زابل،ایرانشهر و سراوان اظهار داشت:دفتر چابهار چهارمین دفتری است که به پیشنهاد دفتر اموربانوان و خانواده استانداری و با اهتمام معاونت پیشگیری از وقوع جرم و دفتر حمایت از حقوق  کودکان، زنان و خانواده دادگستری در شش ماه دوم سال جاری  در  سطح شهرستان ها افتتاح می شود.

وی افزود: این دفتر با همکاری اعضای کمیته حقوقی بانوان چابهار آماده خدمات رسانی در حوزه معاضدتی،قضایی،مشاوره ای و مددکاری به  تمامی بانوان چابهاری و خانواده های آنان به صورت رایگان است.


وی تصریح کرد: دیدار با فرماندار ویژه شهرستان چابهار و بررسی آخرین وضعیت شاخص های حوزه زنان و خانواده، حضور در کارگروه بانوان و خانواده شهرستان با حضور فرماندار و بازدید از مدرسه عالی هنر و بررسی ظرفیت های آن از جمله برنامه های این سفر بود.

مدیر کل بانوان استانداری با اشاره به ،دیدار با معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه آزاد چابهار با هدف گسترش همکاری ها، گفت: شرکت کیمیا زردوخت فعال در حوزه تولیدات صنایع دستی فعال است و در این سفر مورد بازدید قرار گرفت.

ابراهیمی افزود: تشکیل کمیته حقوقی بانوان چابهار با هدف اجرای هر چه بهتر اهداف دفتر حمایت و برگزاری جلسه با روسای دادگستری و اداره زندان و اقدامات تامینی شهرستان و اعضای  کارگروه حقوقی بانوان فعال شهرستان با هدف بررسی زمینه های فعالیت دفتر حمایت اجرایی شده است.

وی در بازدید از زندان زنان  شهرستان به  بررسی وضعیت بانوان بند و رایزنی برای ایجاد زمینه اشتغالزایی آنان پرداخت.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: