پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۹۲۴۵
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۲
️سردار طاهری فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت : با سرعت عمل پلیس فتا متهم به کودک آزاری در زاهدان در کوتاه ترین زمان ممکن شناسایی و تحویل دستگاه قضایی شد.

 سردار « احمد طاهری» فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی انتشار کلیپ کودک آزاری منتسب به شهرستان مرکز استان در فضای مجازی و بازنشر آن که موجب جریحه‌دار شدن احساسات عمومی شد، بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس فتای استان قرار گرفت .

️وی افزود :با انجام اقدامات فنی و تحقیقات میدانی متهم به کودک آزاری در کوتاهترین زمان شناسایی و دستگیر شد.

️ فرمانده انتظامی استان گفت: این فرد در پلیس فتا ضمن اعتراف به بزه انتسابی و اظهار پشیمانی، اعلام داشته هدف از این اقدام را اصلاح او دانسته و چنانچه این عمل منجر به ناراحتی و جریحه دار شدن احساسات عمومی شده از مردم عذرخواهی می کنم.

سردار طاهری، با تاکید بر جرم بودن کودک آزاری و پیگیری موضوع از سوی پلیس، خاطرنشان کرد: پلیس به عنوان مجری قانون، در راستای حمایت از حقوق کودکان با کسانی که اقدام به صدمه و اذیت آزار و شکنجه جسمی و روحی کودکان و نادیده گرفتن عمدی سلامت و بهداشت روانی و جسمی آن می کنند برابر قانون با آنان برخورد می کند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: