پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۹۷۳۱
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸
مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه:
گیتی آنلاین - کرمانشاه - مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه گفت: آزمایشگاه پزشکی قانونی کرمانشاه به عنوان قطب سم شناسی و ژنتیک در غرب کشور، به استان های همجوار خدمت‌رسانی می‌کند.
مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه گفت: آزمایشگاه پزشکی قانونی کرمانشاه به عنوان قطب سم شناسی و ژنتیک در غرب کشور، به استان های همجوار خدمت‌رسانی می‌کند.

به گزارش گیتی آنلاین منطقه کرمانشاه - دکتر سلیم خانی در نشست خبری به مناسبت هفته قوه قضاییه که با حضور خبرنگاران برگزار شد گفت: این اداره کل با یک سوم نیروی چارت سازمانی در حال فعالیت است و کارکنان این سازمان دلسوزانه در حال خدمت رسانی به هموطنان هستند.

خانی با بیان اینکه سالیانه ۵۵ هزار معاینه پزشکی در مراکز این سازمان انجام می شود از کسب "رتبه برتر" سازمان پزشک قانونی کرمانشاه در بحث تشریح و کمیسیون های پزشکی در سال گذشته خبرداد و افزود: تشریح اجساد یک روزه انجام می‌شود و جسدی که به مرکز پزشک قانونی رسیده یک روزه و پس تشریح به خانواده او تحویل داده می‌شود.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:لیدا فرهادی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: