پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۹۷۸۱
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۹
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گفت : ماموران هنگ مرزی شهرستان زابل در کنترل تردد خودروهای ترانزیت حدود ۲۰۰ هزار نخ سیگار خارجی را کشف کردند.

گیتی آنلاین-به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان موسی عباس زاده محمودی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گفت: ماموران هنگ مرزی شهرستان زابل در حین کنترل تردد خودروهای ترانزیت در بازرسی از یک دستگاه خودروی تریلی ترانزیت تعداد ۱۸۵ هزار نخ سیگار خارجی که به طرز ماهرانه ای در باک خودرو جاسازی شده بود کشف کردند.

 وی در جهت مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا وارز افزود: به دستور تعزیرات حکومتی خودرو توقیف و پس از تحویل سیگارهای های کشف شده به اموال تملیکی راننده متخلف به همراه پرونده تشکیل شده جهت اعمال قانون به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان زابل معرفی شد.

عباس زاده محمودی خاطرنشان شد : در امر مبارزه و برخورد با قاچاقچیان کالا و سوخت ما با هیچ کس عهد حمایت نخواهیم بست و با تمام قدرت و توان در راستای قانون با این سودگران مبارزه و برخورد جدی و بدور از اغماض خواهیم داشت.

 مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تصریح کرد: در همین راستا رئیس شعبه رسیدگی کننده به پرونده با عنایت به استعلامات انجام شده و اقرار متهم قاچاق کالا را مسلم دانست و از همین حیث راننده متخلف را مستند به قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز علاوه بر ضبط کالا های کشف شده به میزان ۳ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: