پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۹۷۸۳
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۳
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در عمليات مشترک پليس فارس و بوشهر 119 كيلو و 500 گرم ترياک كشف و قاچاقچی نيز دستگير شد.
سردار رهام‌بخش حبيبی، بيان داشت: مبارزه با پديده شوم موادمخدر به عنوان یکی از مهمترین عوامل فروپاشی خانواده‌ها و سرمنشاء بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی، نیازمند همکاری همه جانبه مردم و نهادهای مسئول با نیروی انتظامی است.
وی ادامه داد: در راستای طرح مبارزه با سوداگران مرگ، ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان "بوشهر" با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند فردی با سواری سمند در حال انتقال يک محموله ترياک به شيراز است كه موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران انتظامی پليس فارس قرار گرفت.
فرمانده انتظامی استان افزود: ماموران انتظامی شهرستان "لامرد" پس از هماهنگی با مقام قضائی به اين محور اعزام و با برپايی تور ايست و بازرسی سواری سمند حامل ترياک را شناسايی و دستور ايست را صادر كه راننده بدون توجه اقدام به فرار كرد.
سردار حبيبی، با بيان اينكه پس از طی مسافتی تعقيب و گريز ماموران انتظامی موفق شدند با اقدامات فنی و تخصصی خودرو را توقيف كنند، گفت: در بازرسی از اين سواری 119 كيلو و 500 گرم ترياک كشف شد.
اين مقام ارشد انتظامی خاطر نشان كرد: در اين خصوص راننده قاچاقچی دستگير و پس از سير مراحل قانونی روانه زندان شد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: