پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۹۸۴۷
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۶
مسابقات مسابقات کراس فیت کشور در سه رده سنی پیشکسوتان، نوجوانان و کودکان در روز جمعه سوم تیرماه1401 با حضور ورزشکاران منتخب از استان‌های کشور برگزار شد.
در این رقابت‌ها که از استان فارس نمایندگانی در این رقابت ها حضور داشت اعضای تیم استان فارس در این مسابقات را : محسن کرمی، سام یونسی، رامین رضایی، مهدی آرامیان نژاد، محمد رضا جهانی، ابولفضل اکبر پور، علی روستایی، عبدالکریم حقایق شناس، پارسا احمد زاده، محمود کارگر، امیر محمد احمدی، محمدرضا زیانی، متین مهدی زاده و رضا آزاد تشکیل می‌دادند. 

احسان منصورآبادی مسئول کمیته کراس فیت استان فارس گفت: از زحمات مربی تیم استان و ورزشکاران قدردانی میکنم که توانستند در مسابقات کشوری مقام های خوبی را برای استان فارس کسب کنند، این قول را میدهم که در سال های آینده شاهد درخشش بیشتر ورزشکاران فارسی در رقابت های کشوری باشیم.

 در پایان این رقابت‌ها؛ رضا آزاد از سعادت شهر  مقام دوم پیشکسوتان ، محمد رضا زیانی از شیراز مقام اول رده نوجوانان ۱۰_۱۲ سال ، متین مهدی زاده از جهرم مقام اول رده ۱۶_۱۸ سال را کسب کردند.

لازم به ذکر است مربی تیم  وحید ابراهیمی فرد بوده که با تلاش های خود توانست مقام های کشوری را برای استان فارس به دست آورد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: