پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۹۸۵۴
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۰۲:۱۷
در آستانه روز جهانی ورزشی نویسان
در آستانه روز جهانی ورزشی نویسان، پنجمین نشست هیات رئیسه انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان استان فارس با محوریت چگونگی برگزاری همایش تقدیر از پیشکسوتان عرصه رسانه در حوزه ورزش برگزار گردید.
در این نشست، محمدی رئیس این انجمن با تاکید بر نقش و پیوند رسانه و ورزش در جامعه مطالبی بیان داشت و افزود: انجمن وظیفه خود می‌داند به عنوان نخستین اقدام عملی خود پس از شکل‌گیری، قدردان تلاش‌ها و سختکوشی‌های اهالی رسانه در حوزه ورزش باشد و بدیهی است متولیان این بخش می‌بایست نقش ارزنده این قشر را در حفظ و گسترش سلامت و نشاط جامعه پیش تر و بیش تر مورد نظر قرار داده و بدهند.
نایب رئیس انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان استان فارس نیز ورزشکار و ورزشی نویس را دو بال فعال و موثر در تندرستی و امید به زندگی دانست.
عطایی گفت: ورزشی نویسان و خبرنگاران این حوزه به عنوان متخصص و کارشناس سال هاست که بازوان راهنمای هیات های مختلف ورزشی بوده و ورزش فارس از همفکری و یاری آنها بهره فراوان برده است. اما آن چه مغفول مانده حمایت و احترام و بزرگداشتن این گروه تلاش گر و سایر خبرنگاران و عکاسان حوزه های خبری است.
در ادامه این نشست شلتوک کار، دبیر هیات رئیسه انجمن ضمن اعلام شکل گیری کمیته های مختلف انجمن اهم برنامه های پیش بینی شده جهت روز جهانی ورزشی نویسان را تشریح و اعضای حاضر پیرامون هر بخش به بحث و تبادل نظر پرداختند.
لازم به ذکر است نشست پنجم انجمن با میزبانی از قدیمی ترین عکاس ورزشی فارس و جمع دیگری از پیشکسوتان عرصه رسانه ورزش ادامه یافت.
استاد حسین کشتکار، عکاس قدیمی استان فعالیت خود را بیش از شصت سال بیان نمود و طی سخنانی همدلی بیشتر مسئولین و اهالی رسانه را خواستار شد.
اضافه می گردد؛ همایش تقدیر از پیشکسوتان رسانه و ورزش سه شنبه هفته آینده به میزبانی شهرداری و شورای اسلامی کلان شهر شیراز برگزار می‌گردد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: