پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۹۸۷۲
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۲
نشست هیات اندیشه ورز« ستاد حمایت از خانواده و جوانی جمعیت»استان سیستان و بلوچستان برگزار شد

گیتی آنلاین-به نقل از روابط عمومی، زهرا ابراهیمی،جانشین استاندار و دبیر ستاد حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در این نشست اظهار داشت:جوانی جمعیت یکی از مهم ترین تاکیدات مقام معظم رهبری است و لازمه تحقق آن رفع موانع،ایجاد انگیزه و فرهنگ سازی میان خانواده هاست.

 این مسئول تاکید کرد:با توجه به نقش ائمه جمعه در تنویر افکار عمومی،ضرورت دارد اهمیت اجرای سیاست های جمعیتی برای مردم تشریح شود.

 وی تصریح کرد: همچنین می طلبد، در شورای سیاست گذاری ائمه جمعه و سازمان تبلیغات اسلامی این مسأله به عنوان یک محور مهم، هدف‌گذاری شود.

 مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده در ادامه نشست بر لزوم هماهنگی و هم افزایی دستگاه های اجرایی برای ترویج فرهنگ و ابلاغ سیاست های جمعیتی تاکید کرد و گفت:دانشگاه سیستان و بلوچستان می تواند با برگزاری سمینارها و کرسی های هم اندیشی به صورت تخصصی به اهمیت مسأله تحکیم خانواده و چرایی موانع توسعه جمعیت ،ارایه راهکارها بپردازد.

ابراهیمی افزود:  استفاده از ظرفیت صدا و سیما،شهرداری، نهادهای مردمی و نخبگان علمی نیز برای تحقق سیاست های جمعیتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 گفتنی است، هیات اندیشه ورز مذکور با هدف تحقق و عینیت بخشی به اهداف قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت تشکیل و به صورت مستمر با بررسی ، آسیب شناسی،احصای مشکلات و ارایه راهکارها تشکیل شده است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: