پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۹۸۹۳
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۸
افتخاری دیگر برای شرکت مانیزان :
گیتی آنلاین - کرمانشاه - مراسم گرامیداشت و تجلیل از واحدهای برتر صنعتی و صادرکنندگان نمونه استان با حضور مسئولان استان و واحدهای صنعتی در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد . در این مراسم برای چندمین سال متوالی شرکت تعاونی 121 بهار دالاهو( مانیزان) شهرستان اسلام آباد غرب بعنوان واحد نمونه صنعتی و صادر کننده برتر معرفی شد

مراسم گرامیداشت و تجلیل از واحدهای برتر صنعتی و صادرکنندگان نمونه استان با حضور مسئولان استان و وادهای صنعتی در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد که در این مراسم برای چندمین بار متوالی شرکت تعاونی 121 بهار دالاهو( مانیزان) شهرستان اسلام آباد غرب بعنوان واحد نمونه صنعتی و صادر کننده برتر معرفی شد

در ادامه به معرفی اجمالی این شرکت و صحبت های مهندس امیر حسین صفری مدیرعامل شرکت مانیزان می پردازیم :

شرکت مانیزان با کادری حرفه ای و بین المللی در سال 1383 در کرمانشاه افتتاح گردید و پس از سال ها فعالیت به یکی از برترین قطب های لبنیات ایران تبدیل شده است.

موضوع فعاليت این شرکت در زمینه های زیر است :

بازرگانی | صنعت | کشاورزی | تولیدی | صادراتی | وارداتی

رسته فعاليت شرکت مانیزان شامل :

مواد غذائی، حیوانی، نباتی، آشامیدنی، محصولات وابسته، نباتات وحیوانات زنده | مواد شیمیائی، پلاستیک، داروئی و محصولات وابسته | وسایل نقلیه زمینی، هوائی، آبی، ماشین آلات راهسازی و استخراج معدن و قطعات مربوطه

شرکت مانیزان تهیه و توزیع بهترین محصولت لبنی را برای سفره های هموطنان در دستور کار داده است که شامل:

شامل

انواع ماست

انواع خامه

پنیر

انواع دوغ

شیرهای طعم دار

روغن کرمانشاهی

انواع شیر

ليست محصولات صادراتي

انواع ماست

انواع خامه

پنیر

انواع دوغ

شیرهای طعم دار

روغن کرمانشاهی

انواع شیر ساده

امیر حسین صفری مدیرعامل شرکت تعاونی 121 بهار دالاهو( مانیزان) شهرستان اسلام آباد غرب در معرفی این شرکت موفق می گوید : شرکت فراورده های لبنی تعاونی بهار دالاهو(مانیزان) خط تولید خود را در سال 1373 با تولید اولین محصول پنیر آغاز به کار کرد و امروز با اشتغالزایی 430 نفر با ظرفیت 80 تن در روز انواع فرآورده های لبنی را تولیدمی کند و امیدواریم با مرتفع شدن مشکلات شرکت با همراهی دولت بتوانیم با حداکثر نیروی کار با افزایش تولیدات خود به رونق تولید و اشتغال در استان کمک نماییم. گفتنی است: در ادامه این نشست کارگران شرکت به نمایندگی از طرف سایر پرسنل، در یک فضای معنوی مسائل و مشکلات کاری خود را مطرح نمودند و در پایان حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از قسمت های مختلف مجموعه واحد تولیدی مانیزان بازدید نمود و از نزدیک در جریان تولید قرار گرفت

مدیرعامل شرکت فرآورده‌های لبنی بهار دالاهو گفت: این شرکت انواع محصولات لبنی خود را با برند «مانیزان» به بازار عرضه می‌کند و با مجهز شدن به فناوری روز دنیا شاهد رشد و توسعه مداوم بوده است. امیرحسین صفری افزود: در حال حاضر انواع فرآورده‌های لبنی شامل انواع شیر، ماست، دوغ، پنیر و خامه در بیش از ۵۰ نوع بسته بندی به صورت روزانه تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌شود. وی بیان کرد: این شرکت محصولات خود را با بهره‌گیری از فناوری روز دنیا برمبنای استاندارد جهانی و با استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه تولید می‌کند، پایه‌ریزی کیفیت در شرکت و استمرار آن در پنج سال گذشته موجب انتخاب این شرکت به‌عنوان واحد برتر ملی شده است.

مدیرعامل شرکت فرآورده های لبنی تعاونی بهار دالاهو(مانیزان) با بیان اینکه شرکت مانیزان چندسالی است که چرخ روزگار برایش خوب نمی چرخید گفت: ازیک طرف مشکلات و نارسایی های که از سال ۸۸ تا۹۲ در فضای کسب و کار کشور به وجود آمد و ازطرف دیگر بحران های نا خواسته و پیش بینی نشده اقتصادی باعث شد شرکت دربحران‌‌های فزاینده ای قراربگیرد.

امیرحسین صفری در آیین گرامی داشت  تجلیل از صادر کنندگان نمونه استان کرمانشاه افزود: اگر حمایت های مسئولین استانی نبود مانیزان نیز مانند صدها واحد ورشکسته دیگر تنها نامی از آن باقی مانده بود. چیزی که اهمیت دارد این است که این شرکت توانسته با وجود بحران و نارسایی های شدید با پیکری آسیب دیده و رنجور که هنوز هم دوران بحرانش تمام نشده با افتخار صادرکننده نمونه کشورشود.

وی این اتفاق را نوید بخش این دانست که با عبور از مشکلات و عادی شدن شرایط و بازگشت به روزهای درخشان با توجه به امکانات و فن آوری‌های پیشرفته جایگاه برندی که ایجاد شده و نیروی انسانی ماهر بازارهای غرب آسیا را تحت پوشش صادراتی قرار دهد.

مدیرعامل شرکت مانیزان با بیان اینکه این شرکت توانسته تمامی عنوان‌های برتر حوزه صنعت از قبیل کارآفرینی ، استاندارد، محیط زیست، کیفیت و… را در سطح ملی کسب کند گفت: دوران دشوارچهارساله ی سخت تجربه های خوبی در کنترل و مهار بحران‌های پیش بینی نشده داشت

وی خطاب به صنعتگران و مردم گفت: هیچ گاه امیدتان را ازدست ندهید، توانایی‌های فردی، اجتماعی و داشته های خود را دست کم نگیرد و استوار در سایه توکل و باور انرژی را برای ما خلق می کند که با امید کوهی از مشکلات را از سر راه بردارید. ترس ، یاس و نا امیدی رتبه‌های بعد از مرگ هستند و اگر در مجموعه ای چیره شود امید حیات در آن مجموعه از دست می‌رود و کارآفرینی که پا به عرصه کسب و کار گذاشته است باید در هر شرایطی حتی ورشکستگی امیدش را از دست ندهد تا بتواند مشکلات را پشت سر بگذارد.

این کارآفرین کرمانشاهی اظهارداشت: یک کالا را که کارگرایرانی تولید می کند، بین اینکه یک مصرف کننده خارجی بهای آن را بپردازد یا یک مصرف کننده ایرانی فرق است. قدرت هرکشور در صادراتش تجلی پیدا می کند و این قدرت باعث امنیت می شود. کشور آلمان در بین کشورهای اروپایی جزو بزرگترین صادرکنندگان است و قدرتی که در حوزه های مختلف دارد دیگر کشورها ندارند.

وی بیان داشت: فضای کسب و کار درکشور ما دراین مدت متاثراز قیمت ارزو تحریم‌ها تهدید بزرگی برای بخش‌های زیادی از کشور داشت. فشارروانی ناشی ازتحریم های آمریکا برای بخش هایی ازکشورتهدید شد. اما دراین شرایط برای برخی صادرکنندگان مخصوصا صادرکنندگان خرد فرصت‌هایی ایجاد شد که مسئولین نباید این فرصت ها را نادیده بگیرند و بگذارند از دست برود. برخی مجموعه ها که در شرایط پایداری نتوانسته اند در بازارهای جهانی نفوذ کنند امروزه می توانند از این شرایط استفاده کنند.

صادر کننده نمونه کشور بازارهای بین المللی را دارای قواعد خاص برشمرد و گفت: یک شبه می گویند جلوی صادرات فلان کالا باید گرفته شود بازار را دچار مشکل می کند.قطعا رقبا جای کالای ایرانی را می گیرند و و این به نفع اقتصاد کشور نیست. درشرایطی که به وجود آمده و با فضا سازی دشمنان که جو روانی به وجود آمده است و دگر گونی‌های بازرا ارز و تلاش برای الغای بی ثباتی و ناامنی حوزه اقتصادی کشور می شد و جاهایی همه چیز برعکس نشان داده می شد توسط دوستان نادان و دشمنان برنامه ریز ما شاهد موج جدیدی از فرار مغزها و نیروی انسانی به کشورهایی هستیم که دنبال لقمه آماده اند. دولت ترکیه و کانادا شرایط جذب سرمایه انسانی و اقتصادی را تسریع کرده اند.«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:الهه بهاری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: