پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۹۹۲۵
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۷
بعد از ظهر روز پنجشنبه ۹ تیر (۳۰ ژوئن)، شی جین پینگ، رئیس جمهوری خلق چین در هنگ کنگ با کری لام، رئیس منطقه اداری ویژه هنگ کنگ، دیدار و گفت و گو کرد.
رهبر چین در این دیدار با اشاره به اجرای مطلوب سیاست یک کشور با دو نظام در هنگ کنگ، بر کارنامه خوب کری لام در جلوگیری از آشفتگی، مبارزه با همه گیری کرونا از طریق متحد ساختن محافل مختلف، پیوستن به برنامه بزرگ توسعه کشور و تلاش سخت و خدمات بزرگ وی در حفظ حق حاکمیت، امنیت و منافع توسعه کشور، شکوفایی و ثبات منطقه و اجرای اصول مدیریت هنگ کنگ توسط میهن پرستان تاکید کرد و قدردانی دولت مرکزی از کار وی را اعلام کرد.

رئیس جمهوری خلق چین همچنین ابراز امیدواری کرد که کری لام فعالانه از کار رئیس منتخب و دولت جدید هنگ کنگ حمایت کند و به انجام خدمات شایسته خود برای توسعه هنگ کنگ و کشور ادامه دهد.

کری لام در این دیدار نیز با تشکر از حضور شی جین پینگ در مراسم گرامیداشت بیست و پنجمین سالگرد بازگشت هنگ کنگ به جمهوری خلق چین و بازدیدش از این منطقه گفت: این امر نشان دهنده توجه صمیمانه رئیس جمهور به هموطنان هنگ کنگی بوده است. وی همچنین شکوفایی و اقتدار کشور و موفقیت این سفر رییس جمهور به هنگ کنگ را آرزو کرد.

بعد از ظهر همین روز، شی جین پینگ همچنین با مسئولان نهادهای اداری، قانون گذاری و قضایی، نمایندگان محافل مختلف، نیروهای انضباطی، نهادهای دولت مرکزی و مؤسسات مستقر در هنگ کنگ دیدار کرد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:مهدی زالزاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: