پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۹۹۷۷
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۳
دهقان پور تاکید کرد:
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با تاکید بر اینکه تلاش می شود با انعطاف پذیری، تعامل سازنده با آبزی پروران و همراهی دستگاه های ذی ربط مشکلات این تولید کنندگان در اسرع وقت حل شود، گفت: باید تمام ظرفیت های شیلاتی این استان به کار گرفته شود.
مجتبی دهقان پور در نشست با اعضای اتحادیه آبزی پروران این استان تصریح کرد: مشکلات مربوط به صدور مجوز ها در سازمان نظام مهندسی، دامپزشکی و سازمان آب و اعطای تسهیلات بانکی با چانه زنی های کارشناسی دنبال و تسهیل می شود.
این مقام مسئول با بیان اینکه در حوزه بازار محصولات شیلاتی باید کار زیادی انجام شود، اظهار کرد: هر چند در مدیریت بازرگانی و بحث صادرات میز صادراتی هم تشکیل داده ایم اما در این حوزه  باید طرحی نو عملیاتی شود.
او با اشاره به اینکه در حوزه محصولات کشاورزی صادر کننده داریم اما برای محصولات شیلاتی صادرکننده نتوانستیم پیدا کنیم، ابراز کرد: با اتاق بازرگانی استان فارس رایزنی خواهیم داشت تا از ظرفیت های صادراتی بتوانیم بهره ببریم. 
دهقان پور با بیان اینکه یک گزینه دیگر این است که روی بهینه سازی محصولات شیلاتی نیز کار کرد، افزود: بهینه سازی بر افزایش بهروری و بهبود کیفیت محصولات اثر گذار است و باعث ترغیب بازار به مصرف این محصولات می شود.
به گفته وی؛ تولید محصولات شیلاتی باید در قالب زنجیره های ارش شکل بگیرد؛ این یکی از فرصت های خوبی است که ما آمادگی داریم در خدمت آبزی پروران باشیم؛ امیدواریم بتوانیم این حلقه‌های مفقوده را در کنار هم کامل کنیم.
در نشست رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با اعضای اتحادیه آبزی پروران این استان علی فلاحی مدیر شیلات استان فارس به همراه تعدادی از کارشناسان این مدیریت نیز حضور داشتند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: