پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۴۹۹۹۲
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۶
عزم شورای اسلامی شهر و شهرداری تربت جام
رئیس کمیسیون ورزش و سلامت و جوانان شورای اسلامی شهر تربت جام از شروع به کار احداث تعدادی زمین ورزشی در محل پارک جنگلی شهید عظیمی تربت جام خبرداد و گفت: پیروی پیگیری های قبلی و اخذ مجوزهای مورد نیاز ، یک زمین فوتبال ، فوتسال و دو زمین والیبال در این مرحله احداث خواهد شد و عملیات خاکبرداری و تسطیح زمین های خالی از درخت شروع شد است.
سجاد ابراهیمیان افزود: با توجه به اهمیت توسعه اماکن ورزشی ، زمین های خالی از درخت پارک جنگلی را شناسایی و به منظور استفاده بهینه از این مکان، زمین هایی برای فوتسال، والیبال، اسکیت، والیبال نشسته و ساحلی و . . . پیش بینی شده و  چند ماه قبل بعد از درخواستی که از منابع طبیعی داشتیم، بازدیدی توسط رئیس و کارشناسان اداره منابع طبیعی از پارک جنگلی داشتند و در این مرحله مجوزهایی از استان صادر و ابلاغ گردید است.
وی ادامه داد :  پارک جنگلی با حدود 45 هکتار ، یک مکان بسیار عالی برای بحث گردشگری و تنها منطقه جنگلی نزدیک به شهر تربت جام است و سالهاست که به عنوان ریه های تنفسی شهر در جنوب غربی شهر واقع شده و حفظ و نگهداری و احیا این مکان از اهمیت بالایی برخوردار است.

خبرنگار: فرزین رشتی
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:فرزاد رشتی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: