پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۰۰۲۶
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷
سید محمد بهشتی عنوان کرد:
رئیس اسبق سازمان میراث‌فرهنگی گفت: « تجلیل از خادمان میراث‌فرهنگی اقدام پسندیده‌ای است که باید به طور حتم این گونه فعالیت‌ها تداوم یابد.»
به گزارش اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی، سید محمد بهشتی، با بیان این مطلب اظهار کرد: «خوشبختانه در دوران وزارت مهندس ضرغامی شاهد این هستیم که نشست‌هایی با پیشکسوتان حوزه میراث‌فرهنگی برگزار شده و نظرات آن‌ها به خوبی شنیده شده است. نفس این کار، ارزشمند است و به نظرم کار قشنگی است.»
این پیشکسوت میراث‌فرهنگی افزود: «افرادی که در این جلسات دعوت می‌شوند مفاخر و پیشکسوتانی هستند که از روی احساس مسئولیت و دلسوزی و برای دفاع از کیان میراث‌فرهنگی صحبت می‌کنند و به دنبال موقعیت دیگری نیستند. بنابر این حرف‌های آن‌ها دلسوزانه است و توصیه می‌کنم بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد.»
بهشتی با بیان این که از برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی با پیشکسوتان میراث‌فرهنگی قدرد‌انی می‌کنم، اضافه کرد: «این جلسات، جلسات ارزشمندی است. حرف‌های دلسوزانه و پیشنهادهای خوبی ارائه می‌شود که حاصل تجربه و دانش پیشکسوتان و بازنشستگان میراث‌فرهنگی است. بنابراین توصیه من این است که سازوکاری برای اجرایی شدن این صحبت‌ها و پیشنهادها تهیه و تدوین شود و مدیران وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در تصمیم‌گیری‌ها و برنامه‌ریزی‌های خود به این پیشنهادها توجه کنند.»
او به برگزاری مراسم همایش چهره‌های ماندگار میراث‌فرهنگی و تجلیل از پیشکسوتان اشاره کرد و ادامه داد: «این اقدام بسیار نیکو و پسندیده‌ای است. در زمانی که آقای مهندس ضرغامی مسئولیت ریاست سازمان صدا و سیما را بر عهده داشت همایش چهره‌های ماندگار در حوزه‌های مختلف برگزار می‌شد، همان زمان نیز ما با این نوع مراسم موافق بودیم و خوشحالم که اکنون همایش چهره‌های ماندگار در حوزه میراث‌فرهنگی اجرا می‌شود.»
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: