پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۰۰۵۱
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۷
با ۱۲ تابلوی نقاشی؛
دومین نمایشگاه انفرادی نقاشی نغمه عالم زاده گرجی تحت عنوان «سفر نغمه ی این خانه به آن خانه» در نگارخانه بهارک برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین، نمایشگاه انفرادی نقاشی «سفر نغمه ی این خانه به آن خانه» شامل ۱۲ تابلوی نقاشی از نغمه عالم زاده گرجی، ساعت ۱۷ روز جمعه، ۱۷ تیر ماه ۱۴۰۱ با حضور پدیدآورنده آثار در نگارخانه بهارک افتتاح خواهد شد.
تابلوهای نقاشی نغمه عالم زاده گرجی با بهره‌گیری از تکنیک آکریلیک روی بوم نقاشی شده اند و مخاطبان برای تماشای آثار ارائه شده می توانند همه روزه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ روز شنبه، ۱۸ تیر ماه تا روز چهارشنبه، ۲۲ تیر ماه ۱۴۰۱ به مدت پنج روز به این محفل هنری مراجعه کنند.
لازم به ذکر است؛ هنردوستان ملزم به رعایت دستورالعمل های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شامل پوشش ماسک و دستکش هستند.
در بیانیه هنری دومین نمایشگاه انفرادی نغمه عالم زاده گرجی چنین آمده است:
«همیشه یک نقشه ی جهان روی دیوار اتاق خانه‌ی پدری‌ام داشتم. هر بار کشورهای رنگارنگ روی نقشه را می‌دیدم و ساکن خیالی یک شهرش می شدم. از خانه‌ام به کشوری، از کشوری به شهری، در هر شهر به خانه‌ای و این کار هر روز من بود از خانه ام به خانه ای در خیالم سفر می کردم. فرزند یک خانواده ی خیالی می شدم. روزها سپری می شد و من در ذهنم زندگی می کردم. برای من هر کشور دیگر همان شکل و نماد روی نقشه نبود. ایتالیا تنها یک چکمه ی صورتی نبود که حتی به اندازه ی بند انگشتم هم نمی شد بلکه برای من رم، ونیز و میلان معنی داشت. شیلی یک نوار دراز نبود. استرالیا کانگورو نبود. ژاپن به اوشین و آرژانتین به تیم ملی فوتبالش و مارادونا محدود نبود. 
آرزوی سفر با من بزرگ می شد و پر و بال می گرفت. عشق دیدن و شناختن یک دنیای قدیمی همیشه همراهم بود.
«سفر نغمه ی این خانه به آن خانه» مجموعه ایست از تصاویر شهرهایی که با آرزوی دیرینه ام به آنها سفر کردم لیکن از نگاه کودکی‌ که با چشمانی مشتاق و همان تمنای دیرینه‌ در این سفر مراقبم بود و بدرقه‌ام می‌کرد.»
گفتنی است؛ این هنرمند قائمشهری پیش از این سابقه شرکت در چندین نمایشگاه گروهی در رشته نقاشی را داشته و در فصل زمستان سال ۱۴۰۰، نخستین نمایشگاه انفرادی نقاشی اش را تحت عنوان «هیجان نغمه های تنهایی» در گالری اهورا شهر ساری برگزار کرده است.
نگارخانه بهارک در میدان ونک، ده ونک، کوچه شهید صابری، کوچه یکم، پلاک یک واقع شده است. 

خبرنگار گیتی آنلاین: فرزاد جمشیددانایی 
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: